Arızalı her model ve marka televizyon için Üretgen Tv servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Televizyon tamir servis hizmetleri bünyesinde Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Curved Tv ve Plazma modellerinde hizmet verilir. Servis içinde yeni nesil televizyonlar ve eski model tüm seriler için uzman teknisyenler görev almaktadır.

Tv Servis kaydı için 444 10 69 nolu çağrı merkezi iletişim numarasından hemen kayıt oluşturabilirsiniz. Televizyonların genelde bir çok sorunu tamiri mümkün olan parça ve arızalardır. Firmamıza danışmadan televizyonunuzu boşa çıkmayın yenisini almayın. Profesyonel uzman teknik kadromuza gerekli tamir onarım işlemi en kısa sürede yapılır ve çalışır vaziyette teslim edilir.

Televizyon Tamir Servis

Acil Televizyon Tamir Servisi

Türkiye genelinde yaygın servis ağımız sayesinde televizyon servisi için beklemeye gere yok. Çağrı merkezimizi arayın hemen servis kaydınızı açalım. Bulunduğunuz adrese en yakındaki tv servis ekibimizi hemen adresinize yönlendirelim. Televizyondaki sorunun niteliğine göre uzmanlarımız teslimat süresini tarafınıza iletecektir. Ortalama tv servis işlerinde 1 gün sonrasında teslimatımız olur ancak cihazlardaki arızanın tarafımızdan bilinmesi gerekir.

Televizyon tamir servis işlerinde yanlış tercih yapıp günlerce televizyonsuz kalmayın. Sektörde 20 yıla yaklaşan firma deneyimi cihazlarınızı emin ellere teslim edin. Kullandığınız televizyonun marka ve modeline bakılmaksızın en iyi işçiliği Üretken tv servis firmasından alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Televizyon Tamir Servis Markaları

Kullanıcılar tarafından bir çok farklı marka ve model tv tercih edilmektedir. Son yıllarda oldukça gelişen ürün teknolojileri karşısında sürekli yeni modeller piyasaya sürülmekte ve alıcı bulmaktadır. Firmamız tarafından servis ve tamir hizmeti verilen bazı televizyon markaları aşağıda listelenmiştir.

Sunny Awox Axenn Kenwood Lg Samsung
Pioneer Sharp Regal Vestel Philips Panasonic
Telefunken Grundig Altus Arçelik Hi Level Lower

Lg televizyon ses var görüntü yok tamiri

Lg televizyon ses var görüntü yok tamiri

Son yıllardaki dünya ülkeleri ile birlikte ülkemizde de Lg tv modelleri sıkça tercih edilmektedir. Eski yada yeni satın aldığınız LG marka televizyonda ses olmasına rağmen görüntü gelmiyorsa bunun bir kaç nedeni vardır. Bu sorunu sadece sizin yaşamadığınızdan emin olabilirsiniz. Tamiri mümkün olan bu tv arızası sıklıkla karşılaşılan bir sorundur.

LG Televizyonda ses var ancak görüntü yoksa Led arızası yaşanıyor olabilir. Board arızası, Aydınlatma hataları, Inverter kart yanması gibi durumlardada bu sorun ortaya çıkar. Bunlar dışında en son olarak Inverter devresinin kontrol edilmesi ve yanıp yanmadığına bakılmalıdır.

Sizinde Tv modeliniz LG ve yukarıdaki sorunun benzerini yaşıyorsanız Üretken Tv Servis firmamıza 444 10 69 bu numaradan ulaşınız.

Philips Televizyon Tamir Servis

Philips Televizyon Tamir Servis

Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen ve kullanlan tv markalarından biride Philips ve modelleridir. Televizyon tamir servis merkezimizde Philips ürün teknolojilerine hakim uzman teknisyenler görev yapmaktadır. En son çıkan ürünü içinde yıllardır evlerinizde kullanmış olduğunuz Philips markalı tv modeliniz içinde firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Aşağıdaki listede yeni nesil bazı Philips modellerini listeledik. Listede olmayan sizin kullandığınız cihazlar içinde servis vermekteyiz. Lütfen çağır merkezimiz ile iletişime geçip cihaz bilgileriniz iletiniz.

OLed 4k UHD Performance Serisi 4K Led 4K UHD 70PUS-
Led 4K UHD 65PUS- Led 4K UHD MiniLED Oled+ 4K UHD Android Tv
Led 4K UHD Android Tv Led 4K UHD Led Smart Tv FHD Led Tv

Televizyon piksel tamiri

Televizyon piksel tamiri

Yeni model televizyonlarda piksel kaynaklı sorunlar sıklıkça yaşanır. İlk başlarda pek fark edilmese de zaman içinde sizi rahatsız edebilir. Yine ilk başlangıcında seyrek noktalar halinde görülen bu sorun zamanla ekrandan daha geniş bir alanda kendini gösterebilir.

Televizyon tamir servis ekiplerimiz sizlerin yaşadığı bu piksel tamir sorununu kısa sürede çözecektir. Lütfen öncelikle servis merkezimizi telefonla arayıp yaşadığınız sorununuzu aktarınız. Sonrasında sizlere hızlı hizmet verebilmek için adres bilgilerinizi personelimize eksikiz şekilde aktarınız.

Televizyon piksel tamiri ortalama 2 iş gününde giderilen bir arıza işlemidir. Ancak cihazdaki genel arıza durumuna bakılıp sürenin ne kadar olacağı belirlenir. Firmamız televizyonu vereceğin günde saatte adresinizden alır ve verdiğimiz tam sürede adresinize teslim edilir.

Televizyon led tamiri ne kadar

Firmamıza çağrı merkezine ulaşan televizyon sahiplerinin en çok soruduğu sorunların başında led tamiri ne kadar sorusu gelir. Ancak buna cihazın mevcut durumunu görmeden yanıt vermek epey zordur. Sitemiz Üretkentvservis.com içinde fiyat paylaşılmaz. Bunun nedeni sizlere yanıltıcı ve yanlış bilgi vermemek içindir.

Televizyon tamir servis işleri, işçilikleri, teslimat süreleri ve led tamiri ne kadar sorusunun cevabı için lütfen bizimle şimdi irtibat kurunuz.