Sony Servis

Kullanmakta olduğunuz Sony tv cihazlarında olabilecek tüm arızalar için firmamıza ulaşabilirsiniz. Sony servis firması olarak tüm eski/yeni modellerinde doğru müdahalelerde bulunmaktayız. Profesyonel olarak çalışan ekiplerimiz aynı gün adresinize gelerek öncelik olarak yerinde tamir işlemlerine başlamaktadır. Televizyon sinyal sorunu varsa, güncelleme ihtiyacı varsa ve çevresel etkenlerden arıza yaşıyorsa kısa sürede ilk günkü haline getirebiliriz.

Sony Servis

Üretgen Tv Servis hizmetleri Sony tv servis için 30 farklı il ve bölgede en yaygın tv servis hizmetlerini sağlamaktadır. Sony servis 444 10 69 telefon numarasından bir kaç dakika içinde servis kaydınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Deneyimli olan ekiplerimiz adreslere gelirken tam donanımlı gelmesinden ötürü oldukça kısa sürede tamir edilir. 4K Ultra HD Android Smart LED TV, Sony Dahili Uydu Alıcılı HD Led, Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led Tv ve tüm Smart Tv modellerinde servis talep edebilirsiniz.

Sony Tv Servisi

Sony tv tamir servisi olarak her cihazda doğru müdahaleler yaparak arızaların tamamen ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. Arıza yaşayan televizyonun sorunu %100 olarak tespiti yapılır ve uzun ömürlü kullanım sağlayacak şekilde onarımı yapılır. Sony televizyon model ve serisine göre tamir, onarım, orijinal yedek parça değişimi, kurulum, yer değiştirme ve her tür teknik arızada hemen servis veriyoruz.

Sony tv servis için firmamız teknik konu bakımından son derece gelişmiş olup yaşanılan her tür arıza için nitelikli çözümler üretir. Firmamız yetkin personelleri ile sizlere en hızlı servis ayrıcalığını sunmaktadır. Cihazlarınız ilk günkü çalışır vaziyette sizlere teslim edilir. Smart tv özellikleri ile beraber çok daha fazla elektronik ve dijital bir donanıma girmiştir.

Sony Tv Servisi

Sony Tv Servis Numarası

Sony tv servis numarası olarak firmamıza ulaşmak için 444 10 69 ile bizlere ulaşabilir ve 7/24 kayıt yapabilirsiniz. Teknik servis firmamızdan Sony tv ürünleri için servis aldığınızda ortalama tamir onarım süresi 2 gündür. Cihazdaki sorun niteliğine göre bu süre uzayabilir. Kimi sorun ve arızlarda servisin işlem yapmasına gerek kalmadan telefonda dahi destek verebilmekteyiz.

Tv servisi için numarayı aradığınızdan öncelikle size yakın şubemiz hakkında bilgi alınız. Sizlere kısa sürede hizmet verebilmek için servis kayıt işlemleride detaylı bilgilerini personelimize iletiniz. Üretgen tv servis olarak adresinize en yakın tamirci olarak hızla ulaşarak dakikalar içerisinde tamir işlemlerini yaptırmak istiyorsanız 444 10 69 ile firmamıza hemen ulaşabilirsiniz.

Sony Tv Teknik Servis

Üretgen tv servis olarak Sony cihazlarınızda kusurusuz ve hatasız bir televizyon tamir onarım işçiliği sunarız. Sony TV teknik servis hizmetleri için birden fazla mobil ekibimiz her gün müşterilerimize aralıksız hizmet sağlamaktadır. Tv teknik işlemleri uzmanlık ve deneyim gerektirir. Üretgen Tv servis firmamız 15 yılı aşkın süredir müşterilerine nitelikli servis hizmetleri sağlamaktadır.

Sony tv modelleride bunlardan biri olup yetersiz kişilere ve servis firmalarına cihazlarınızı teslim etmeyiniz. Yanlış yapılacak işçilikler nedeni ile televizyonlarınız bir daha kullanılmayabilir. Sony Tv ürünlerinin servis işlemleri için 444 10 69 numara 7/24 kayıt yapabilirsiniz. Sony tv servis numarasını aradığınızda cihazda yaşadığınız sorunu mümkün olabildiğince detaylı aktarınız.

Sony Tv Teknik Servis

Sony Tv Arızaları

Tv teknik servis bünyemizde uzman teknisyenlerimizle sizlere hizmet sağlarız. Sony tv arızaları çoğunlukla birbirine benzer olmaktadır. Bu arızalar çoğunlukla parça kaynaklı olabilmektedir. Darbeye dayalı arızalar tamamen kullanıcı kaynaklı olduğu gibi çeşitli sebeplerden de arızalar oluşabilir.

Müşterilerimizden servis kayıt merkezine gelen servis taleplerinde aşağıdaki en sık şikayetler gözlemlenmiştir. Sony her ne kadar kaliteli bir marka olsa da çeşitli arızalar ile karşılaşılabilmektedir. Bunlardan bazıları;

  • Televizyon hiç açılmıyor
  • Görüntü geliyor ama ses yok
  • Ses var ama görüntü yok
  • Ekranda yayın yok
  • Ekran gidip geliyor
  • Kırık ekran sorunları
  • Televizyonun Işıkları yanmıyor
  • Ekran ortasında çizgi veya karartı
  • Tv hoparlör sorunları

Sony televizyon servis hizmetleri kapsamında çözülmesi mümkün olmayan arıza türü yoktur. Mutlaka bizi arayıp teknik detaylı bilgi isteyiniz.

En Yakın Sony Tv Servis

Televizyonlar, günlük hayatımızda önemli bir yer tutan ve eğlence ihtiyaçlarımızı karşılayan elektronik cihazlardır. Ancak, Sony TV veya diğer markaların televizyonları da zaman zaman çeşitli arızalarla karşılaşabilir. Bu arızalar, malzeme kalitesizliği, kullanıcı hataları veya diğer nedenlerden kaynaklanabilir. Arıza durumunda hızlı ve profesyonel bir servis hizmeti almak, televizyonunuzun en kısa sürede tamir edilmesini sağlar.

Biz, Sony TV ve diğer televizyon markalarının arızalarını hızlı ve etkili bir şekilde çözen bir servis hizmeti sunmaktayız. Arızalı televizyonunuz için bizi 444 10 69 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Uzman çağrı merkezi personelimiz, sorununuz hakkında size yol gösterecek ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Servis kaydınız oluşturulduktan sonra, bölgenizde uzun yıllardır hizmet veren deneyimli ekibimiz görevlendirilecektir.

En Yakın Sony Tv Servis

Sony Servis Fiyatları

Yeni nesil sony hd tv cihazları için deneyim, birikim ve tecrübe gerekir. Bu sebeple bir çok yetkili servis ve özel teknik servisler yüksek arıza tespit ve onarım ücretleri almaktadır. Firmamız ise işçilik kalitesinde %100 kalite sağlamasına oranla en makul teknik ücretlerle yıllardır müşterilerine nitelikli servis vermektedir. Sony Smart Televizyon arızaları için aslında pek bir genelleme yapmak doğru olmaz.

En ucuz ve en uygun Sony tv servis fiyatları ile firmamızdan yılın her günü hizmet alırsınız. Güncel fiyat tarifleri hakkında bilgi almak için lütfen bizleri arayıp cihazlarınızdaki sorunları aktarınız. Tv tamir onarım işlemleri eski tip cihazlardaki gibi basit ve kolay değildir. Televizyonlar sürekli gelişen ve yeni teknoloji ile farklılık gösterebilen cihazlardır. Sony tv kullanıyor ve arıza alıyorsanız servis randevusu alınız.

Tv Servis

Her marka Tv modeli için teknik servis hizmeti alın.

Tv Servis Kaydı

7/24 Hizmet Veren Tv Servis Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri
444 10 69