Sefaköy Sunny Servis
Yazan:Üretgen Tv Servis / Sunny Tv Servis / 0 Yorum

Sefaköy Sunny Servis

Sunny arızalı cihazlarda servise ulaşın. Sefaköy Sunny Servis 444 10 69 müşteri hizmetleri çağrı merkezi 7/24 aktif olup servis kaydınızı yapabilirsiniz. Televizyonlarda en sık görülen ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart sorunları, Led tv lens düşme sorunları ve diğer tüm teknik arızalarda bizlere ulaşınız. Sunny tv modellerinin yeni nesil ürünleri ve eski model cihazları tümünde servisimiz vardır.

Led Tv, Uhd, 4K Sunny cihazları bir çok kullanıcı tarafından ilgi görmektedir. Servisimize Sunny markalı ürünlerle ilgili bir çok tüketici ulaşmaktadır. Her televizyon modelinde olduğu gibi farklı bir çok arıza cihazlarda yaşanabilir. Led tv arızalarıda kullanıcı kaynaklı olabildiği gibi üretim hataları veya zamanla parçaların ve aksamların aşınmasından kaynaklı arızalarda verebilir.

Sefaköy Sunny Tv Servisi

Televizyon arızası varsa teknik destek gereklidir. Kendi başınıza çözebileceğiniz bir işleme uygun değildir. Yeterli bilgiye sahip olmayan kişilerin yapacağı işlemler daha fazla zarara neden olabilir.  Üretgen tv servis bünyesinde tamiri mümkün olmayacak bir  televizyon modeli ve arızası yoktur. En çok yapılan yanlışlar cihazların yetkin olmayan kişilere teslim edilmesidir. Her televizyon tamircisi yeni nesil tv modellinde tamir onarım hizmeti veremeyebilir.

Sefaköy Sunny Servis için sizlere en yakın nokta teknik servisiz. Eviniz veya iş yerinizde kullandığınız tüm arızalı cihazları aynı gün adresinizden alırız. Televizyon arızasına her ne olursa olsun tamiri bünyemizde mümkündür.

Sefaköy Sunny Tv Servisi

Sefaköy Sunny Servis Numarası

Sefaköy Sunny servis numarası 444 10 69 olup günün her saati servis kaydı yapılabilmektedir. Bizleri arayıp istediğiniz saat ve güne randevu alabilirsiniz. Çalışan müşterilerimiz için mesai dışı saatlerde de tv servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sunny Servis numaramız üzerinden 7/24 arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Sefaköy Tv Tamircisi

Tv tamir onarım işleri uzmanlık ve bilgi gerektirir. Sürekli kendini yenileyen televizyon teknolojisi için personel eğitimi son derece gereklidir. Firmamız hizmet içi eğitimleri bu nedenle önemsemektedir. Bizleri tercih eden müşterilerimiz tv modelinde en yüksek tecrübesi bulunan teknisyenlerden hizmet alır.

Size semtinizde ve mahallenizdeki en yakın tv tamircisi ekibiz. Bir çok müşterimiz çağrı merkezi üzerinden servis kaydını yaptıktan sonra aynı gün servis almaktadır. hemen sizde şimdi tüm tv teknik sorunları için bizi arayınız.

Sefaköy Tv Tamircisi

Sefaköy Sunny Yetkili Servis

2021 yılında yeni satın aldığınız Sunny televizyon modelleri için teslimat mağaza ve satış yerleri tarafından yapılır. Teslimat sonrasında kutunun ilk açılışı ve kurulumu ise yetkili sunny servis tarafında yapılması gerekir. Her ne kadar sık yanmasa da olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Sunny yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız TV cihazlarında ülkemizde 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Sefaköy Sunny tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Sefaköy Sunny Yetkili Servis

Sunny Tv Modelleri ve Arızaları

Listede belirtilen ürünlerde model sormanıza gerek kalmadan hemen servis kaydınızı yapabilirsiniz. Listede sizin kullandığınız televizyon modeli bulunmuyorsa lütfen servis personelimizden cihaz servis modelini sorgulatınız. Aşağıdaki yeni nesil tüm sunny tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır.

  • Sunny SN50LEDJ50 Uydu Alıcılı 4K Android Smart LED TV
  • Sunny SN32DAL04 Uydu Alıcılı HD Ready LED TV
  • Sunny SN58LEDJ58 Uydu Alıcılı 4K Smart LED TV
  • Sunny SN43DAL13-TNR Uydu Alıcılı Smart Android LED Tv
  • Sunny SN49DAL08 Ekran Uydu Alıcılı Full Hd LED Tv
  • Sunny SN49FIL403/0216 Uydu Alıcılı 4K Smart LED Tv
  • Sunny Woon WN40DLK0937 Ekran Uydu Alıcılı Full HD DUAL Smart LED TV
  • Sunny SN49FAL Uydu Alıcılı 4K Android LED Tv

Sunny Led Tv Siyah ekran arızası, Sunny ses var görüntü yok sorunu, Sunny Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Sefaköy Sunny Servis 444 10 69 7/24 servis kayıt için açıktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir