Sarıyer Axen Servis
Yazan:Üretgen Tv Servis / Axen Servis / 0 Yorum

Sarıyer Axen Servis & Axen Televizyon Tamircisi

Axen tv bozulukları, teknik arızalar ve her sorunda desteğimiz bulunmaktadır. Sarıyer Axen Servis & Axen Tv Tamircisi birimlerimize 7/24 444 10 69 numaradan ulaşıp servis kaydı işlemi yapabilirsiniz. Konutlarda, ofis ve iş yerlerine tv tamir & onarım servisimiz bulunmaktadır. Çağrı merkezimize yaptığınız servis kayıt işlemleri sonrasında bekelemeden en kısa sürede teknik servisimiz sizlere ulaşır.

Axen tv Smart Tv, Led Tv, Uhd, 4K Axen, Uygu alıcılı tv modelleri ve eski nesil her televizyon için servis veriyoruz. Televizyonuzdaki ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart problemleri, yazlım güncelleme dahil ve türlü arızalarda en iyi servisi alırsınız.

Sarıyer Axen Tv Servisi

Axen tv ürünlerinde kusursuz servis desteği vermekteyiz. Her tür arıza sorununda net işçilik % 100 kaliteli servis sağlarız. Televizyon tamir onarımı, parça değişimleri ve tv yer değişimi, televizyon kurulum ve montaj, yazılım güncelleme ve her tür teknik arızasında en uygun fiyatlarla servis sağlarız. Üretgen Tv servis ekibimiz istanbul Avrupa yakasında en yaygın hizmeti sunan tv servis firmalarındandır.

Hiç bir televizyon ürünü teknik servisimiz görmeden ve arıza tespiti yapmadan atıl duruma bırakılmamalıdır. Çünkü tv servis işlemlerinde tamiri mümkün olmayacak bir cihaz yoktur. Televizyon cihazları yetersiz kişilerin elinde olması durumunda sık sık arızalanması kaçınılmazdır.

Sarıyer Axen Tv Servis olarak Sarıyer tüm semt ve mahallelerde yaz kış aralıksız servis veriyoruz. Müşteri memnuniyeti yüksek hizmet anlayışımız ve ürün modellerinde eğitimli teknisyenlerimizle sizlere kusursuz bir tv tamir onarım hizmet veriyoruz.

Şunun resmi: Sarıyer Axen Servis Randevusu
Çağrı merkezi üzerinden Sarıyer Axen servis randevusu alın 444 10 69

Sarıyer Axen Servis Randevusu

En Yakın Sarıyer Axen Servis

Şunun resmi: Sarıyer Axen Servis WhatsApp
WhatsApp Hattından Sarıyer Axen servis randevusu alın0532 516 09 94

Sarıyer Axen Servis WhatsApp

Axen Televizyon Servisine WhatsApp'dan yaz

Sarıyer Televizyon Tamircisi

Size yakın cihazda mutlaka tv tamircisi bulabilirsiniz ancak yeni teknoloji televizyonlar ayrı bir uzmanlık ister. Bulacağınız her televizyon tamircisi sizlere nitelikli tamir & onarım hizmeti veremez. Yapılacak en ufak işçilik hataları hem ciddi masraflara yol açar bazende cihazları bir daha kullanılmaz hale getirebilir.

Yetkili servislerin genelde tamir onarım ve yedek parça işlemleri yüksek fiyatlar olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel teknik servislerden destek istemektedir. Çok basit işlemler için televizyon bedeli kadar servis ücreti ödemenize gerek yok. Sarıyer tv tamircisi için bizleri şimdi arayın hemen en hızlı servisi bütçenize en uygun fiyatlarla biz sağlayalım. Semtinizde sokakları dolaşıp tv tamircisi aramak yerine numaramızdan ulaşın adresinize hemen gelelim.

Sarıyer Axen Servis Numarası

Oturduğunuz adrese en yakındaki Axen servis numarası 444 10 68 olup 7/24 ulaşabilirsiniz. Tv Servis kaydı oluşturmanız halinde cihazınız aynı gün adresinizden alınır ve tamir onarım başlar. Tv tamir öncesinde detaylı bir arıza tespit işlemi yapılmaktadır. Sorunun ana kaynağı bulunmadan firmamızda onarım işlemi başlamaz.

Sarıyer Axen Servis telefon numaramız üzerinden 7/24 arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Sarıyer Axen Servis Numarası

Sarıyer Axen Yetkili Servis

Televizyon tamir & onarım hizmeti veren Üretgen servis yetkili servis değildir. Firmamız müşterilerine özel servis olarak garanti dışında kalmış cihazlar için hizmet verir. Satın aldığınız Tv cihazının ilk açılışı, kurulum ve montaj hizmetleri Sarıyer Axen yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Axen yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız TV cihazlarında ülkemizde 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Sarıyer Axen tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Axen Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki yeni nesil tüm Axen tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır. Listede size ait Axen tv modelini göremiyorsanız lütfen iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp sorgulama yapınız.

 • Axen A43-2020 /SMART FH 43"
 • Axen K5500RST/4K/S 55" SMART
 • Axen U5100 STR 4K 50"
 • Axen U43300 STR/FH 43"
 • Axen U5600STR/4K/S 55" SMART
 • Axen 65" 165 Ekran 4K Ultra HD Led Plus
 • Axen 55" 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Axen 43" 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Axen 39'' 99 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Axen 24'' 61 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Axen 75191 SSM 75'' 190 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Axen Smart tv Led Tv Siyah ekran arızası, Axen ses var görüntü yok sorunu, Axen Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Sarıyer Axen Servis 444 10 69 7/24 servis kaydınızı kolayca yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir