Sancaktepe Awox Servis

Sancaktepe Awox Servis

Evinizde ofisinize en yakındaki Awox servis firmasıyız. Sancaktepe Awox Servis 444 10 69 ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart problemleri dahil tüm teknik konularda servis kaydı bırakabilirsiniz.

Led Tv, Uhd, 4K Awox televizyon için aynı gün adresinizde servis sağlıyoruz. Gün içinde müsait olmayan müşterilerimiz randevulu olarak servis kaydı yaptırabilirler. Hafta içi ve hafta sonu bir çok mobil donanımlı servis aracınızla Sancaktepe semt ve mahallelerinde bulunuyoruz.

Sancaktepe Awox Televizyon Servisi

Televizyon tamiri yeni nesil modellerde tiziz ve hassas bir şekilde yapılmalıdır. Eski tip televizyonlar gibi basit işçilikle tamir mümkün değildir. Hatalı tv tamir ve işçiliklerde farklı sorunlar karşınıza çıkabilir. Bu nedenle tv servis hizmetlerinizi kurumsal nitelikteki teknik servislerden alınız.

Sancaktepe Awox Tv Servis için her tür arınızda hemen adresinize geliyoruz. Yerinde tamiri mümkün olan cihazların servise taşınmasına gerek olmadan işlem yapılabilmektedir. Müşteri memnuniyeti yüksek hizmet anlayışımız ve ürün modellerinde eğitimli teknisyenlerimizle sizlere kusursuz bir tv tamir onarım hizmet veriyoruz.

Sancaktepe Awox Televizyon Servisi

Sancaktepe Televizyon Tamircisi

Çevrenizde bir çok tv tamircisi bulmanız mümkündür ancak ürün modelinde tecrübeli uzman bulmak kolay değildir. Teknik servis konusunda Türkiye genelinde yaygın hizmet ağı bulunan firmamızdan güvenle televizyon tamir onarım hizmetleri alabilirsiniz. Hassas işçilik, titiz ve nitelikli servis anlayışımızla senelerdir sizlere en iyisini sağlıyoruz. Yüksek işçilik kalitesi ile birlikte en uygun servis ücret tarifleri ile sizlere geliyoruz.

Televizyonlarda Yetkili servislerin en ufak işlem ve müdahaleleri yüksek fiyatlar olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel teknik servislerden destek istemektedir. Çok basit işlemler için televizyon bedeli kadar servis ücreti ödemenize gerek yok. Sancaktepe tv tamircisi olarak sizlere en iyi işçiliği en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Servisimizi şimdi arayın hemen en hızlı servisi bütçenize en uygun fiyatlarla biz sağlayalım. Semtinizde sokakları dolaşıp tv tamircisi aramak yerine numaramızdan ulaşın adresinize hemen gelelim.

Sancaktepe Awox Servis Numarası

Sancaktepe Merkez Bölge Awox servis numarası 444 10 69 olup 7/24 acil tv servis kaydınızı yapabilirsiniz. Servis kaydınıza müteakip ilgili teknik birimlerimiz sizlere en kısa sürede irtibata geçer.  Televizyonların tamir aşaması öncesinde mutlaka detaylı bir arıza tespit işlemi yapılması gerekir. Televizyondaki sorunun ana arıza kaynağı bulunmadan firmamızda onarım işlemi başlamaz.

Awox Sancaktepe Servis telefon numaramız üzerinden 7/24 tv arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Sancaktepe Awox Servis Numarası

Sancaktepe Awox Yetkili Servis

Awox televizyon mağazadan yeni satın alındıysa yetkili servisin çağrılması ve işlem yapması gerekecektir. Satın aldığınız Awox Tv cihazının ilk açılışı, kurulum ve montaj hizmetleri Sancaktepe Awox yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Awox yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız Awox TV için 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Sancaktepe Awox tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Awox Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki yeni nesil tüm Awox tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır. Listede size ait Awox tv modelini göremiyorsanız lütfen iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp sorgulama yapınız.

 • AWOX A43-2020 /SMART FH 43″
 • AWOX K5500RST/4K/S 55″ SMART
 • AWOX U5100 STR 4K 50″
 • AWOX U43300 STR/FH 43″
 • AWOX U5600STR/4K/S 55″ SMART
 • Awox 65″ 165 Ekran 4K Ultra HD Led Plus
 • Awox 55″ 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Awox 43″ 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Awox 39” 99 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Awox 24” 61 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Awox 75191 SSM 75” 190 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Awox Led Tv Siyah ekran arızası, Awox ses var görüntü yok sorunu, Awox Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Sancaktepe Awox Servis 444 10 69 7/24 servis kayıt işlemi yapılabilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir