Kartal Axen Servis
Yazan:Üretgen Tv Servis / Axen Servis / 0 Yorum

Kartal Axen Servis

Televizyon arızalarınızda %100 kalıcı ve uzun ömürlü çözümler sunuyoruz. Kartal Axen Servis 444 10 69 servis kaydı için şimdi bize arayın. televizyonlarınızdaki ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart problemleri, yazlım güncelleme dahil konuda bize ulaşabilirsiniz. Üretgen tv servis teknik ekiplerimiz aynı gün içinde adresinize ulaşacaktır.

Axen tv kullanıcıları için en iyi işçilikle hizmet vermekteyiz. Smart Tv, Led Tv, Uhd, 4K Axen, Uygu alıcılı Axen Tv modellerinin tümünde servisimiz vardır. Tv panel tamiri, besleme kartı tamiri, kırık ekran tamir onarım hizmetleri, kurulum hizmetleri dahil desteğimiz bulunmaktadır.

Kartal Axen Tv Servisi

Televizyon teknolojileri her yeni yılda ha fazla gelişmekte ve değişmektedir.  Sayısız model Tv vardır ve her birinde tamir onarım değişkenlik göstermektedir. Sahibi olduğunuz cihazlar için tv servis almadan önce firmanızı kesinlikle doğru seçiniz. Hatalı tamir işlemleri cihazları daha kötü duruma sokabilir ve sizlere de daha fazla masraf açabilir.

Kartal Axen Tv Servis firması olarak müşteri memnuniyeti en yüksek seviyede servis sağlıyoruz. Basit arızalarda adresinizde televizyonu taşınmadan işlem yapabiliyoruz. Tamiri yerinde mümkün olmayan tvler için ise servis merkezimizde genelde iki gün içinde işlem yapıp kısa sürede teslim ediyoruz.

Kartal Axen Tv Servisi

Kartal Televizyon Tamircisi

Axen tv modelinizde tecrübeli tv teknisyenlerinden hizmet alın. Üretgen Group bünyesinde Axen ürünlerinin her yılki modelinde cihaz donanımlarına hakim teknisyenlerden hizmet alırsınız. Hassas işçilik, titiz ve nitelikli Tv servis anlayışımızla senelerdir sizlere en iyisini sağlıyoruz. Yüksek işçilik kalitesi ile birlikte en uygun servis ücret tarifleri ile sizlere geliyoruz.

Televizyon Yetkili servislerin genelde tamir onarım ve yedek parça işlemleri yüksek fiyatlar olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel teknik servislerden destek istemektedir. Çok basit işlemler için televizyon bedeli kadar servis ücreti ödemenize gerek yok. Kartal tv tamircisi için bizleri şimdi arayın hemen en hızlı servisi bütçenize en uygun fiyatlarla biz sağlayalım. Semtinizde sokakları dolaşıp tv tamircisi aramak yerine numaramızdan ulaşın adresinize hemen gelelim.

Kartal Axen Servis Numarası

Kartal ilçemizde tüm semt ve mahallelerde sizlere en yakındaki Axen servis numarası 444 10 68 budur. Servis kaydı yapmanız halinde cihazınız aynı gün adresinizden alınır ve tamir onarım başlar. Tv tamir öncesinde detaylı bir arıza tespit işlemi yapılmaktadır. Sorunun ana kaynağı bulunmadan firmamızda onarım işlemi başlamaz.

Axen Servis çağrı merkezi numaramız üzerinden 7/24 arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Kartal Axen Servis Numarası

Kartal Axen Yetkili Servis

Axen tv’yi yeni satın aldıysanız ve kurulum gerekiyorsa özel servisler yerine yetkili axen servisine ulaşmanız gereklidir. Satın aldığınız Tv cihazının ilk açılışı, kurulum ve montaj hizmetleri Kartal Axen yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Axen yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız TV cihazlarında ülkemizde 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Kartal Axen tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Axen Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki yeni nesil tüm Axen tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır. Listede size ait Axen tv modelini göremiyorsanız lütfen iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp sorgulama yapınız.

 • Axen A43-2020 /SMART FH 43″
 • Axen K5500RST/4K/S 55″ SMART
 • Axen U5100 STR 4K 50″
 • Axen U43300 STR/FH 43″
 • Axen U5600STR/4K/S 55″ SMART
 • Axen 65″ 165 Ekran 4K Ultra HD Led Plus
 • Axen 55″ 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Axen 43″ 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Axen 39” 99 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Axen 24” 61 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Axen 75191 SSM 75” 190 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Axen Smart tv Led Tv Siyah ekran arızası, Axen ses var görüntü yok sorunu, Axen Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor, Besleme kartı sorunları ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Kartal Axen Servis 444 10 69 7/24 servis kaydınızı şimdi yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir