Kadıköy Awox Tv Servisi

Kadıköy Awox Tv Servisi 7/24 Awox Servis

Evlerde iş yeri ve dükkanlarda kullandığınız tüm Awox tv arızalarında hemen geliyoruz. Kadıköy Awox Tv Servisi 7/24 Awox Servis müşteri hizmetleri 444 10 69 numarası üzerinden hemen tv servis kayıt işlemi açabilirsiniz. Televizyon cihazlarında en sık yaşanan ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart problemleri ve diğer tüm teknik sorunlarda garantili işçilikle hizmet veriyoruz.

Awox model Led Tv, Uhd, 4K ve diğer serilerde tamir onarım ve kurulum hizmetimiz vardır. Kadıköy tv servis hizmetlerimiz her markada olduğu gibi Awox tv ler içinde oldukça uygun servis fiyat tarifleri ile sağlanır.

Kadıköy Awox Televizyon Servisi

Televizyon yeni nesil modelleri son derece pahalı olduğundan teknik servis seçiminizde detaylı olmalıdır. Yapılacak ufak bir hata cihazları kullanılamaz hale getirebilir. Bu sebeple tv servis tamir onarım için yeterliliği olan kurumsal düzeydeki teknik servisleri arayınız.

Kadıköy Awox Tv Servis için tam donanımlı ekibimizle yılın her günü aralıksız hizmet vermekteyiz. Yerinde onarım imkanı bulunan televizyon cihazlarının servise taşınmasına gerek yoktur. Müşteri memnuniyeti yüksek tv servis anlayışımız ve ürün modellerinde eğitimli teknisyenlerimizle sizlere kusursuz bir tv tamir onarım hizmet veriyoruz.

Kadıköy Televizyon Tamircisi

İstanbul Anadolu yakası Kadıköy ilçemizin bölge merkez teknik servis firmasıyız. Birden fazla aracımız her gün bölgede semtlerde bulunmaktadır. Televizyon Teknik servis konusunda Türkiye genelinde yaygın hizmet ağı bulunan firmamızdan güvenle tv tamir onarım desteği alabilirsiniz. Hassas işçilik, titiz ve nitelikli servis anlayışımızla senelerdir sizlere en iyisini sağlıyoruz. Yüksek işçilik kalitesi ile birlikte en uygun servis ücret tarifleri ile sizlere geliyoruz.

Televizyonunuz için Yetkili servislerin en basit işlem ve teknik servisi yüksek fiyatlar olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel teknik servislerden destek istemektedir. Çok basit işlemler için televizyon bedeli kadar servis ücreti ödemenize gerek yok. Kadıköy tv tamircisi olarak sizlere en iyi işçiliği en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Servisimizi şimdi arayın hemen en hızlı servisi bütçenize en uygun fiyatlarla biz sağlayalım. Semtinizde sokakları dolaşıp tv tamircisi aramak yerine numaramızdan ulaşın adresinize hemen gelelim.

Kadıköy Awox Servis Numarası

Kadıköy ilçemizin tüm semt ve mahallelerinde her gün servisimiz vardır. Awox servis numarası 444 10 69 olup 7/24 acil tv servis kaydınızı yapabilirsiniz. Servis kaydınıza müteakip ilgili teknik birimlerimiz sizlere en kısa sürede irtibata geçer.  Televizyonların tamir aşaması öncesinde mutlaka detaylı bir arıza tespit işlemi yapılması gerekir. Televizyondaki sorunun ana arıza kaynağı bulunmadan firmamızda onarım işlemi başlamaz.

Awox Kadıköy Servis telefon numaramız üzerinden 7/24 tv arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Kadıköy Awox Yetkili Servis

Awox televizyonları bayisinden yeni satın aldıysanız yetkili servisin çağrılması ve işlem yapması gerekecektir. Satın aldığınız Awox Tv cihazının ilk açılışı, kurulum ve montaj hizmetleri Kadıköy Awox yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Awox yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız Awox TV için 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Kadıköy Awox tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Kadıköy Awox Servis Numarası

Awox Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki yeni nesil tüm Awox tv çeşitlerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır. Listede size ait Awox tv modelini göremiyorsanız lütfen iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp sorgulama yapınız.

 • AWOX A43-2020 /SMART FH 43"
 • AWOX K5500RST/4K/S 55" SMART
 • AWOX U5100 STR 4K 50"
 • AWOX U43300 STR/FH 43"
 • AWOX U5600STR/4K/S 55" SMART
 • Awox 65" 165 Ekran 4K Ultra HD Led Plus
 • Awox 55" 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Awox 43" 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Awox 39'' 99 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Awox 24'' 61 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Awox 75191 SSM 75'' 190 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Awox Led Tv Siyah ekran arızası, Awox ses var görüntü yok sorunu, Awox Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Kadıköy Awox Servis 444 10 69 7/24 servis kayıt işlemi yapılabilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir