Halkalı Awox Servis

Halkalı Awox Servis & Awox Televizyon Servisi

Televizyonlardan aldığınız tüm hata ve arızalarda servisimize ulaşın. Halkalı Awox Servis & Awox Televizyon Servisi randevusu 444 10 69 numarasından hemen işlem yapınız. En yakındaki Tv teknik ekibimiz hemen vereceğiniz adrese yönlendirilecektir. Tv sık karşılaşılan arıza türleri ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart problemleri olup sizinde benzer şikayetleriniz varsa bizden kalıcı çözüm alabilirsiniz.

Awox Tv modelleri günden güne kullanımı artan model ve markalardan biridir. Led Tv, Uhd, 4K ve diğer serilerde satışları bulunmaktadır. Halkalı televizyon teknik servis firmamızda günümüz modelleri ve eski tip tüm tv cihazları için servis sunmaktadır.

Halkalı Awox Televizyon Servisi

Yeni nesli televizyonlarda sürekli teknolojik yenilikler olmaktadır. Bu nedenle tv servis hizmeti verecek teknik firmalarınında kendisini yenilemesi gerekmektedir. Üretgen tv servis teknisyen kadrosu yeni ürünlerin tümünde hizmet içi eğitimlerle bilgilendirilir. Hatasız tv tamir & onarım işlemleri için kusursuz ilerleyen bir altyapıya sahiptir.

Halkalı Awox Tv Servis için bize ulaşan tüm cihaz sahipleri en hızlı hizmeti en uygun fiyatlarla anında alır. Sizleri bekletmeden emen vereceğiniz adrese donanımlı servis ekibimiz ulaşır. Tek yapmanız gereken bizlere televizyon arızası hakkında bilgi vermenizdir.

Halkalı Televizyon Tamircisi

Televizyon tamircisine ihtiyacınız varsa profesyonellerden hizmet alın. Sizin için değerli olan tv cihazlarınızı yetkin olmayan kişilere tamircilere teslime etmeyiniz. Televizyon Teknik servis konusunda Türkiye genelinde yaygın hizmet ağı bulunan firmamızdan güvenle tv tamir onarım desteği alabilirsiniz. Hassas işçilik, titiz ve nitelikli servis anlayışımızla senelerdir sizlere en iyisini sağlıyoruz. Yüksek işçilik kalitesi ile birlikte en uygun servis ücret tarifleri ile sizlere geliyoruz.

Televizyonunuz için Yetkili servislerin en basit işlem ve teknik servisi yüksek fiyatlar olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel teknik servislerden destek istemektedir. Çok basit işlemler için televizyon bedeli kadar servis ücreti ödemenize gerek yok. Halkalı tv tamircisi olarak sizlere en iyi işçiliği en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Servisimizi şimdi arayın hemen en hızlı servisi bütçenize en uygun fiyatlarla biz sağlayalım. Semtinizde sokakları dolaşıp tv tamircisi aramak yerine numaramızdan ulaşın adresinize hemen gelelim.

Halkalı Awox Servis Numarası

Halkalı bölgesinin merkez teknik servis şirketiyiz. Awox servis numarası 444 10 69 olup 7/24 acil tv servis kaydınızı yapabilirsiniz. Servis kaydınıza müteakip ilgili teknik birimlerimiz sizlere en kısa sürede irtibata geçer.  Televizyonların tamir aşaması öncesinde mutlaka detaylı bir arıza tespit işlemi yapılması gerekir. Televizyondaki sorunun ana arıza kaynağı bulunmadan firmamızda onarım işlemi başlamaz.

Awox Halkalı Servis telefon numaramız üzerinden 7/24 tv arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Halkalı Awox Yetkili Servis

Halkalı Awox Yetkili Servis

Awox sır yeni televizyonlar için yetkiliservis işlemi gereklidir. Satın aldığınız Awox Tv cihazının ilk açılışı, kurulum ve montaj hizmetleri Halkalı Awox yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Awox yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız Awox TV için 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Halkalı Awox tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Awox Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki yeni nesil tüm Awox tv çeşitlerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır. Listede size ait Awox tv modelini göremiyorsanız lütfen iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp sorgulama yapınız.

 • AWOX A43-2020 /SMART FH 43"
 • AWOX K5500RST/4K/S 55" SMART
 • AWOX U5100 STR 4K 50"
 • AWOX U43300 STR/FH 43"
 • AWOX U5600STR/4K/S 55" SMART
 • Awox 65" 165 Ekran 4K Ultra HD Led Plus
 • Awox 55" 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Awox 43" 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Awox 39'' 99 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Awox 24'' 61 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Awox 75191 SSM 75'' 190 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Awox Led Tv Siyah ekran arızası, Awox ses var görüntü yok sorunu, Awox Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Halkalı Awox Servis 444 10 69 7/24 servis kayıt işlemi yapılabilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir