Güngören Axen Servis
Yazan:Üretgen Tv Servis / Axen Servis / 0 Yorum

Güngören Axen Servis 120TL Axen Tv Tamir Servisi

Evinizde iş yerinizde Axen tv kullanıyor ve arıza yaşadıysanız en yakındaki ekibimiz hemen gelir. Güngören Axen Servis & Axen Tv Tamir Servisi araçlarımız ilçemizde tüm mahallere aynı gün servis veriyor. Tv teknik servis kaydı için 444 10 69 numaradan işlem yapılması gereklidir. Çağrı merkezi hattımız günün her saatinde aktif ve işlem yapılabilir. Axen televizyonlardaki ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart problemleri, yazlım güncelleme dahil tüm taleplerinizi bize iletiniz.

Axen Televizyonlar, Smart Tv, Led Tv, Uhd, 4K Axen, Uygu alıcılı her seri modelinde tamir desteğimiz bulunmaktadır. Tv tamir ekibimiz içinde Axen cihazların özel eğitimli ve deneyimli teknisyenler görev yapar. Cihazlarınızı çok iyi tanıyan ekibimiz sayesinde kısa sürede cihazlarınızdaki sorun giderilir.

Güngören Axen Tv Servisi

Bölgenizin ilçenizin merkez Tv servis firmasıyız. Televizyon tamir işleri ile birlikte yedek parça hizmeti ve tv yer değişimi, televizyon kurulum ve montaj, güncelleme ve her tür teknik işlemi servis olarak yapıyoruz. Üretgen Tv servis ekibimiz anadolu yakasında en yaygın hizmeti sunan TV TEKNİK servis firmalarından biridir. Teknisyenlerimizin görmediği ve arıza tespiti yapmadığı hiç bir televizyon atıl hurda duruma bırakılmamalıdır. Çünkü tv servis işlemlerinde tamiri mümkün olmayacak bir cihaz yoktur. Televizyon cihazları yetersiz kişilerin elinde olması durumunda sık sık arızalanması kaçınılmazdır.

Güngören Axen Tv Servis araçlarımız haftanın 7 günü ilçede hizmet veriyor. Müşteri memnuniyeti yüksek hizmet anlayışımız ve ürün modellerinde eğitimli teknisyenlerimizle sizlere kusursuz bir tv tamir onarım hizmet veriyoruz.

Güngören Televizyon Tamircisi

Uzak firmalardan servis aydı yapıp günlerce servisin gelmesini beklemeyin. Üretgen Teknik Group içinde Axen ürünlerinin her yılki modelinde cihaz donanımlarına hakim teknisyenlerden servis alırsınız. Hassas işçilik, titiz ve nitelikli Tv servis anlayışımızla senelerdir sizlere en iyisini sağlıyoruz. Yüksek işçilik kalitesi ile birlikte en uygun servis ücret tarifleri ile sizlere geliyoruz.

Yetkili servislerin genelde tamir onarım ve yedek parça işlemleri yüksek fiyatlar olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel teknik servislerden destek istemektedir. Çok basit işlemler için televizyon bedeli kadar servis ücreti ödemenize gerek yok. Güngören tv tamircisi için bizleri şimdi arayın hemen en hızlı servisi bütçenize en uygun fiyatlarla biz sağlayalım. Semtinizde sokakları dolaşıp tv tamircisi aramak yerine numaramızdan ulaşın adresinize hemen gelelim.

Güngören Axen Servis Numarası

Güngören civarında sizlere en kısa sürede ulaşacak Axen servis numarası 444 10 68 olup 7/24 ulaşabilirsiniz. Servis kaydı oluşturmanız halinde cihazınız aynı gün adresinizden alınır ve tamir onarım başlar. Tv tamir öncesinde detaylı bir arıza tespit işlemi yapılmaktadır. Sorunun ana kaynağı bulunmadan firmamızda onarım işlemi başlamaz.

Axen Servis telefon numaramız üzerinden 7/24 arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Güngören Axen Servis Numarası

Güngören Axen Yetkili Servis

Axen televizyonların yeni alımlarında ilk işlemlerin yetkili servisince yapılması zorunludur. Satın aldığınız Tv cihazının ilk açılışı, kurulum ve montaj hizmetleri Güngören Axen yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Axen yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız TV cihazlarında ülkemizde 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Güngören Axen tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Axen Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki yeni nesil tüm Axen tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır. Listede size ait Axen tv modelini göremiyorsanız lütfen iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp sorgulama yapınız.

 • Axen A43-2020 /SMART FH 43"
 • Axen K5500RST/4K/S 55" SMART
 • Axen U5100 STR 4K 50"
 • Axen U43300 STR/FH 43"
 • Axen U5600STR/4K/S 55" SMART
 • Axen 65" 165 Ekran 4K Ultra HD Led Plus
 • Axen 55" 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Axen 43" 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Axen 39'' 99 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Axen 24'' 61 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Axen 75191 SSM 75'' 190 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Axen Smart tv Led Tv Siyah ekran arızası, Axen ses var görüntü yok sorunu, Axen Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Güngören Axen Servis 444 10 69 7/24 servis kaydınızı kolayca yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir