Florya Sunny Servis
Yazan:Üretgen Tv Servis / Sunny Tv Servis / 0 Yorum

Florya Sunny Servis 100TL TV Tamircisi

Garantili tv tamiri işlemleri ile cihazlarınızı kısa sürede tamir ettirebilirsiniz. Florya Sunny Servis hizmeti almak için 444 10 69 numarası ile günün tüm saatlerinde erişim sağlayabilirsiniz. Üretgen tv servis sizlere en doğru ve dakikalık çözümler uygulanmaktadır. Sunny tv modelleri ülkemizde bir çok tüketici tarafından tercih edilmektedir. Led Tv, Uhd, 4K, Oled, Qled, Lcd, Plazma dahil tüm yeni eski tvler için servisimiz bulunmaktadır.

Led tv arızalarıda kullanıcı kaynaklı olabildiği gibi üretim hataları veya zamanla parçaların ve aksamların aşınmasından kaynaklı arızalarda verebilir. Tüm tv sahiplerine bekletilmeden aynı gün içinde adrese servis yönlendiriyoruz. Arızası ne olursa olsun tüm tv model ve markalarında güvenilir ve garantili çözümler sunuyoruz. Sunny Teknik Servis inçin dünden bugüne üretimi yapılmış tüm modellerde deneyim sahibiyiz.

Florya Sunny Teknik Servis

Sürekli gelişen tv teknolojileri hakkında yeterli bilgi ve tecrübesi bulunmamaktadır. Yanlış müdahale yapılması durumunda sürekli aynı arızaların tekrar karşınıza çıkması büyük olasıdır. Florya Sunny Tv Servis bünyemizde sürekli hizmet içi eğitim alan tv teknisyenlerimiz sizlere kusursuz bir tamir onarım hizmeti verilir.

Yetersiz ve yetkiliği olmayan kişilerin televizyonlara müdahalesi ile daha büyük sorunları beraberinde getirir. Profesyonel bir tv servis bünyesinde neredeyse tamiri mümkün olmayacak bir cihaz yoktur. Televizyon teknik sorunlarında tamir onarım hizmeti alacağınız teknik servis seçimi oldukça önemlidir. Güvenle cihazlarınızı teslim edebilir sorunsuz ve yüksek performansta kullanacağız şekilde teslim alırsınız.

Florya Sunny Teknik Servis

Florya Sunny Servis Numarası

Yerinde tamir onarımı mümkün olan cihazlarda servis merkezine taşınmaz bulundukları yerde işlem yapılır. Florya Sunny servis numarası 444 10 69 ile bizlere ulaşarak hemen bilgi alabilir ve kaydınızı oluşturabilirsiniz. Müşterilerimizin cihazları alınan sorun ve arıza türüne göre değerlendirilir yerinizden aynı gün alınıp servis merkezinde tamire başlanır.

Atölyemize alınan cihazların ortalam tamir süresi maksimum 2 gün olmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize acil olduğunu bildiriniz. Sunny Servis numaramız üzerinden 7/24 arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır.

Florya Sunny Servis Numarası

Florya Sunny Yetkili Servis

Mağazadan alınan yeni Sunny marka televizyonlar için öncelik olarak Sunny yetkili servis tarafından işlem yaptırmanız gerekmektedir. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Sunny yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz. Bir çok markanın cihazlarında olduğu gibi Sunny ürünleri için yeni alınan cihazlarda yetkili servis tarafından işlem yapılmaktadır. Üretgen tv servis olarak sadece garanti dışı yada garantisi biten cihazlara müdahale edilmektedir.

Sizlerde Florya Sunny tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Üretgen tv servis firmamız TV cihazlarında ülkemizde 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır.

Florya Sunny Yetkili Servis

Sunny Tv Modelleri ve Arızaları

Sunny tv ülkemizde hem elektronik mağazalarında yada zincir marketlerde dahi dönem dönem satışı olan bir üründür. Oldukça fazla sayıda satış yapılan Sunny televizyon haliyle servis ihtiyacı da oldukça fazla olmaktadır. Florya Sunny Tv Servis numarası 444 10 69 ile ulaşılarak hızlı bir şekilde çözüm alabilirsiniz.

Sunny Led Tv Siyah ekran arızası, Sunny ses var görüntü yok sorunu, Sunny Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Tv cihazlarınızda tamir işlemleri öncelik olarak yerinde tamirdir. Fakat büyük arızalar da cihazınız teslim alınır ve 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Aşağıdaki yeni nesil tüm sunny tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde garantili servisimiz vardır.

  • Sunny SN50LEDJ50 Uydu Alıcılı 4K Android Smart LED TV
  • Sunny SN32DAL04 Uydu Alıcılı HD Ready LED TV
  • Sunny SN58LEDJ58 Uydu Alıcılı 4K Smart LED TV
  • Sunny SN43DAL13-TNR Uydu Alıcılı Smart Android LED Tv
  • Sunny SN49DAL08 Ekran Uydu Alıcılı Full Hd LED Tv
  • Sunny SN49FIL403/0216 Uydu Alıcılı 4K Smart LED Tv
  • Sunny Woon WN40DLK0937 Ekran Uydu Alıcılı Full HD DUAL Smart LED TV
  • Sunny SN49FAL Uydu Alıcılı 4K Android LED Tv

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir