Fikirtepe Awox Servis

Fikirtepe Awox Servis

Teknik arıza yapan tüm tv cihazlar için Fikirtepe Awox Servis 444 10 69 müşteri hizmetlerine ulaşıp hemen servis kaydınızı yapınız. Televizyon ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart problemleri dahil tüm teknik konularda bizlere ulaşınız. Awox tv modellerinin eski yeni tüm modellerinde en yüksek kalitede servis hizmet verilmektedir.

Led Tv, Uhd, 4K Awox modelleri ülkemizde her bölgede bir çok tüketici tarafından tercih edilmektedir. Led tv arızaları kullanıcı kaynaklı olabildiği gibi üretim hataları veya zamanla parçaların ve aksamların aşınmasından kaynaklıda olabilir. Televizyonunun tüm arızaları için bizden en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla alırsınız.

Fikirtepe Awox Tv Servisi

Televizyon servisinde teknik servis hizmetlerinin kalitesi son derece önemlidir. Teknik uzmanın doğru seçilmesi halinde tv servis işlemlerinde tamiri mümkün olmayacak bir cihaz yoktur. Kötü tercihlerde ise televizyonun sık sık arızalanması kaçınılmazdır. Tv teknolojileri son yıllarda sürekli kendini yenilemekte olduğundan teknik bilgide sürekli güncellenmelidir. Hatalı işçilik hizmeti almamak için teknik servis firmanızı seçerken dikkatli olunuz.

Fikirtepe Awox Tv Servis olarak bölgede 10 yılı aşkın süredir aralıksız servis vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti yüksek hizmet anlayışımız ve ürün modellerinde eğitimli teknisyenlerimizle sizlere kusursuz bir tv tamir onarım hizmet veriyoruz.

Fikirtepe Awox Tv Servisi

Fikirtepe Televizyon Tamircisi

Televizyon tamir onarım işleri bizim işimiz. Teknik servis konusunda ülke çapında yaygın hizmet ağı bulunan firmamızdan güvenle televizyon tamir onarım hizmetleri alabilirsiniz. Hassas işçilik, titiz ve nitelikli servis anlayışımızla senelerdir sizlere en iyisini sağlıyoruz. Yüksek işçilik kalitesi ile birlikte en uygun servis ücret tarifleri ile sizlere geliyoruz.

Yetkili servislerin en ufak işlem ve müdahaleleri yüksek fiyatlar olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel teknik servislerden destek istemektedir. Çok basit işlemler için televizyon bedeli kadar servis ücreti ödemenize gerek yok. Fikirtepe tv tamircisi için bizleri şimdi arayın hemen en hızlı servisi bütçenize en uygun fiyatlarla biz sağlayalım. Semtinizde sokakları dolaşıp tv tamircisi aramak yerine numaramızdan ulaşın adresinize hemen gelelim.

Fikirtepe Awox Servis Numarası

Fikirtepe semtinde sizlere en yakındaki Awox servis numarası 444 10 68 budur. Servis kaydı yapmanız halinde cihazınız aynı gün adresinizden alınır ve tamir onarım başlar. Tv tamir öncesinde detaylı bir arıza tespit işlemi yapılmaktadır. Sorunun ana kaynağı bulunmadan firmamızda onarım işlemi başlamaz.

Awox Servis telefon numaramız üzerinden 7/24 arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Fikirtepe Awox Yetkili Servis

Fikirtepe Awox Yetkili Servis

Awox tv ürünleri için yeni alınan cihazlarda yetkili servis tarafından işlem yapılmaktadır. Satın aldığınız Tv cihazının ilk açılışı, kurulum ve montaj hizmetleri Fikirtepe Awox yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Awox yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız TV cihazlarında ülkemizde 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Fikirtepe Awox tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Awox Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki yeni nesil tüm Awox tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır. Listede size ait Awox tv modelini göremiyorsanız lütfen iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp sorgulama yapınız.

 • AWOX A43-2020 /SMART FH 43″
 • AWOX K5500RST/4K/S 55″ SMART
 • AWOX U5100 STR 4K 50″
 • AWOX U43300 STR/FH 43″
 • AWOX U5600STR/4K/S 55″ SMART
 • Awox 65″ 165 Ekran 4K Ultra HD Led Plus
 • Awox 55″ 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Awox 43″ 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Awox 39” 99 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Awox 24” 61 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Awox 75191 SSM 75” 190 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Awox Led Tv Siyah ekran arızası, Awox ses var görüntü yok sorunu, Awox Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Fikirtepe Awox Servis 444 10 69 7/24 servis kayıt için açıktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir