Esenyurt Sunny Servis
Yazan:Üretgen Tv Servis / Sunny Tv Servis / 0 Yorum

Esenyurt Sunny Servis

Sunny televizyonda arıza alıyorsanız vakit kaybetmeden servis randevusu alınız. Esenyurt Sunny Servis 444 10 69 müşteri hizmetleri numarasından günün her saatinde kaydınızı yapabilirsiniz. Bölgede Sunny tv modellerinde kullanıcı sayısı oldukça fazla olup firmamız tarafından da her gün mobil tv servis ekibi bölgede bulunmaktadır. Hızlı ve uygun fiyatlı tv servis çözümleri için bizlere ulaşınız.

Önceki senelere oranla tv arızaları daha sık yaşanmaktadır. Tv ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart sorunları, Led tv lens düşme sorunları son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız şikayet ve arızaların başında gelmektedir. Servisimize Sunny markalı televizyonlarla ilgili bir çok tüketici ulaşmakta ve kısa sürede en iyi performans ile tv cihazlarını kullanıma başlamaktadır.

Esenyurt Sunny Tv Servisi

Beklenmedik anlarda farklı bir çok teknik konudan dolayı tv çalışmayabilir ve arıza çıkarabilir. Televizyon teknik arızalarında uzman olmayan kişilerin cihazlara müdahalesi asla olmamalıdır. Bu hatalar sizlere daha yüksek maliyetli sonuçlar çıkaracaktır. Tv teknolojileri hakkında yeterli bilgi ve tecrübesi olmayan kişilerinde yapacağı işlemler daha fazla zarara neden olabilir.

Üretgen tv servisi sektörün en deneyimli teknik servis firmalarından biri olup firmamızda tamiri olmayacak bir  televizyon modeli ve arızası yoktur. En çok yapılan yanlışlar cihazların yetkin olmayan tamircilere teslim edilmesidir. Her televizyon tamircisi yeni nesil tv modellinde tamir onarım hizmeti veremeyebilir.

Esenyurt Sunny Servis için aynı gün hizmet sağlayabilecek ender televizyon servisi firmalardan biriyiz. Eviniz veya iş yerinizde kullandığınız tüm arızalı cihazları aynı gün adresinizden alırız.

Esenyurt Sunny Tv Servisi

Esenyurt Sunny Servis Numarası

Televizyon tamir ve onarımı için günlerce beklemek ve sorun yaşamak istemiyorsanız bölgenizde size en yakındaki profesyonel tv teknik firmamız ulaşın. Esenyurt semt ve mahallelerinde sizlere en yakın servisi Sunny servis numarası 444 10 69 ‘dur. Lütfen arıza durumlarında servis kayıt işlemi için bizlere bu numaradan ulaşınız. Tv teknik servis için istediğiniz saat ve güne randevu alabilirsiniz. Gün içinde çalışan müşterilerimiz için mesai dışı saatlerde de tv servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sunny Televizyon Servisi iletişim numaramız üzerinden 7/24 arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Esenyurt Sunny Servis Numarası

Esenyurt Tv Tamircisi

Eski model artım pek kullanılmayan tüplü televizyonlar için tamirci bumak daha kolay iken yeni nesil televizyonlar için profesyonel tamiri bulmak daha zordur. Firmamız sürekli kendini yenileyen televizyon teknolojisi için personel eğitimine özen göstermektedir. Teknisyenlerimiz hizmet içi eğitimlerle sürekli ürün marka teknolojisine hakim kılınır. Bizleri tercih eden müşterilerimiz tv modelinde en yüksek tecrübesi bulunan teknisyenlerden hizmet alır.

Esenyurt da tv servisi arıyorsanız yerinizden kalkmadan bizi arayın hemen gelip sorunu çözelim. Bir çok müşterimiz çağrı merkezi üzerinden servis kaydını yaptıktan sonra aynı gün servis almaktadır. hemen sizde şimdi tüm tv teknik sorunları için bizi arayınız.

Esenyurt Sunny Yetkili Servis

Esenyurt Sunny Yetkili Servis

Yeni satın alınan sunny smart televizyonlar için yetkili servis numaralarına ulaşıp randevu oluşturulmalıdır. Teslimat sonrasında kutunun ilk açılışı ve kurulumu ise yetkili sunny servis tarafında yapılması gerekir. Her ne kadar sık yanmasa da olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Sunny yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız TV cihazlarında İstanbul Esenyurt başta olmak üzere  30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Esenyurt Sunny tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Sunny Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki Sunny belirtilen ürünlerde model sormanıza gerek kalmadan hemen servis kaydınızı yapabilirsiniz. Listede sizin kullandığınız televizyon modeli bulunmuyorsa lütfen servis personelimizden cihaz servis modelini sorgulatınız. Aşağıdaki yeni nesil tüm sunny tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır.

  • Sunny SN50LEDJ50 Uydu Alıcılı 4K Android Smart LED TV
  • Sunny SN32DAL04 Uydu Alıcılı HD Ready LED TV
  • Sunny SN58LEDJ58 Uydu Alıcılı 4K Smart LED TV
  • Sunny SN43DAL13-TNR Uydu Alıcılı Smart Android LED Tv
  • Sunny SN49DAL08 Ekran Uydu Alıcılı Full Hd LED Tv
  • Sunny SN49FIL403/0216 Uydu Alıcılı 4K Smart LED Tv
  • Sunny Woon WN40DLK0937 Ekran Uydu Alıcılı Full HD DUAL Smart LED TV
  • Sunny SN49FAL Uydu Alıcılı 4K Android LED Tv

Sunny Smart Led Tv Siyah ekran arızası, Sunny ses var görüntü yok sorunu, Sunny Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Esenyurt Sunny Servis 444 10 69 7/24 servis işlemlerine açıktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir