Esenler Axen Servis

Esenler Axen Servis & Axen Televizyon Tamircisi

Axen televizyonda yaşanabilecek her tür arızada hemen servis sağlıyoruz. Esenler Axen Servis & Axen Tv Tamircisi hizmeti almak için 444 10 69 numaramızdan 7/24 servis kayıt işlemi yapılabilir. Axen televizyon cihazları semtimizde mahallemizde bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kendinize yakındaki bir tv teknik servis arıyorsanız firmamız bir kaç dakikada size ulaşacaktır.

Axen tv Smart Tv, Led Tv, Uhd, 4K Axen, Uygu alıcılı tv modelleri ve eski nesil her televizyon için servis veriyoruz. Televizyonuzdaki ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart problemleri, yazlım güncelleme dahil ve türlü arızalarda en iyi servisi alırsınız.

Esenler Axen Tv Servisi

Axen televizyon ürünlerinde en tecrübeli teknisyenlere sahibiz. Televizyon tamir onarımı, parça değişimleri ve tv yer değişimi, televizyon kurulum ve montaj, yazılım güncelleme ve her tür teknik arızasında en uygun fiyatlarla servis sağlarız. Üretgen Tv servis ekibimiz istanbul Avrupa yakasında en yaygın hizmeti sunan tv servis firmalarındandır.

Hiç bir televizyon ürünü teknik servisimiz görmeden ve arıza tespiti yapmadan atıl duruma bırakılmamalıdır. Çünkü tv servis işlemlerinde tamiri mümkün olmayacak bir cihaz yoktur. Televizyon cihazları yetersiz kişilerin elinde olması durumunda sık sık arızalanması kaçınılmazdır.

Esenler Axen Tv Servis olarak Esenler tüm semt ve mahallelerde yaz kış aralıksız servis veriyoruz. Müşteri memnuniyeti yüksek hizmet anlayışımız ve ürün modellerinde eğitimli teknisyenlerimizle sizlere kusursuz bir tv tamir onarım hizmet veriyoruz.

Şunun resmi: Esenler Axen Servis Randevusu
Çağrı merkezi üzerinden Esenler Axen servis randevusu alın 444 10 69

Esenler Axen Servis Randevusu

En Yakın Esenler Axen Servis

Şunun resmi: Esenler Axen Servis WhatsApp
WhatsApp Hattından Esener Axen servis randevusu alın0532 516 09 94

Esenler Axen Servis WhatsApp

Axen Televizyon Servisine WhatsApp'dan yaz

Esenler Televizyon Tamircisi

Size yakın cihazda mutlaka tv tamircisi bulabilirsiniz ancak yeni teknoloji televizyonlar ayrı bir uzmanlık ister. Bulacağınız her televizyon tamircisi sizlere nitelikli tamir & onarım hizmeti veremez. Yapılacak en ufak işçilik hataları hem ciddi masraflara yol açar bazende cihazları bir daha kullanılmaz hale getirebilir.

Yetkili servislerin genelde tamir onarım ve yedek parça işlemleri yüksek fiyatlar olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel teknik servislerden destek istemektedir. Çok basit işlemler için televizyon bedeli kadar servis ücreti ödemenize gerek yok. Esenler tv tamircisi için bizleri şimdi arayın hemen en hızlı servisi bütçenize en uygun fiyatlarla biz sağlayalım. Semtinizde sokakları dolaşıp tv tamircisi aramak yerine numaramızdan ulaşın adresinize hemen gelelim.

Esenler Axen Servis Numarası

Oturduğunuz adrese en yakındaki Axen servis numarası 444 10 68 olup 7/24 ulaşabilirsiniz. Tv Servis kaydı oluşturmanız halinde cihazınız aynı gün adresinizden alınır ve tamir onarım başlar. Tv tamir öncesinde detaylı bir arıza tespit işlemi yapılmaktadır. Sorunun ana kaynağı bulunmadan firmamızda onarım işlemi başlamaz.

Esenler Axen Servis telefon numaramız üzerinden 7/24 arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Esenler Axen Yetkili Servis

Televizyon tamir & onarım hizmeti veren Üretgen servis yetkili servis değildir. Firmamız müşterilerine özel servis olarak garanti dışında kalmış cihazlar için hizmet verir. Satın aldığınız Tv cihazının ilk açılışı, kurulum ve montaj hizmetleri Esenler Axen yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Axen yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız TV cihazlarında ülkemizde 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Esenler Axen tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Esenler Axen Servis Numarası

Axen Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki yeni nesil tüm Axen tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır. Listede size ait Axen tv modelini göremiyorsanız lütfen iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp sorgulama yapınız.

 • Axen A43-2020 /SMART FH 43"
 • Axen K5500RST/4K/S 55" SMART
 • Axen U5100 STR 4K 50"
 • Axen U43300 STR/FH 43"
 • Axen U5600STR/4K/S 55" SMART
 • Axen 65" 165 Ekran 4K Ultra HD Led Plus
 • Axen 55" 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Axen 43" 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Axen 39'' 99 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Axen 24'' 61 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Axen 75191 SSM 75'' 190 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Axen Smart tv Led Tv Siyah ekran arızası, Axen ses var görüntü yok sorunu, Axen Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Esenler Axen Servis 444 10 69 7/24 servis kaydınızı kolayca yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir