Esenler Awox Servis

Esenler Awox Servis

Awox tv cihazlarınızdaki teknik arızalarda beklemeden servisimize ulaşın. Esenler Awox Servis 444 10 69 çağrı merkezi üzerinden bir kaç adımda servis açabilir ve hızlı hizmet alabilirsiniz. Awox tüm model televizyonlarda yaşanabilecek ses ve görüntü arızaları, besleme kartı arızalarında, açılma sorunları, anakart problemleri dahil tüm teknik arızada hızlı çözüm üretiyoruz.

Awox Smart Tv, Led Tv, Uhd, 4K Tv, Uydu Alıcılı her modelde tamir onarım ve yedek parça hizmetimiz bulunmaktadır. Awox ülkemizde hatrı sayılır oranda kullanıcı sayısına ulaşan bir markadır. Firmamız ulaşan her servis talebinde uzman teknisyenlerimiz sizlere en yüksek işçilik kalitesi ile hizmet vermektedir.

Esenler Awox Televizyon Servisi

Televizyon arızalarının bir çok farklı nedeni olabilir. Kimi zaman kullanıcı kaynaklı olsa da çoğu zaman çevresel faktörlerden kaynaklıdır. Ancak her arızanın tamiride mümkündür. Doğru servis firması seçimleri cihazlarınızın uzun ömürlü kalabilmesi için önemlidir. Hatalı seçimler ve tv servis işlemlerinde daha ciddi masrafları karşınıza çıkabilir. Bunun dışında hatalı işçilik tv cihazlarının sık sık arızalanmasına sebebiyet verir. Tv teknolojileri son yıllarda sürekli kendini yenilemekte olduğundan teknik bilgide sürekli güncellenmelidir. Eksik ve Hatalı işçilik hizmeti almamak için teknik servis firmanızı seçerken dikkatli olunuz.

Esenler Awox Tv Servis ekiplerimiz mobil gezici halde her gün ilçemizde ve semtlerimizde bulunmaktadır. İstanbul Avrupa yakasının en yaygın servis ağına sahip teknik servis firmasıyız.

Esenler Awox Televizyon Servisi

Esenler Televizyon Tamircisi

Televizyon tamir işlerinde herkese cihazlarınızı teslim etmeyin. Televizyonunuzu hurda etmek istemiyorsanız mutlaka uzman teknik servislerden hizmet alınız. Firmamız ülke geneline yayılmış onlarca şube ve bayisi ile tv teknik servis hizmetlerini senelerdir güvenle sağlamaktadır. Hassas işçilik, titiz ve nitelikli servis anlayışımızla senelerdir sizlere en iyisini sağlıyoruz. Yüksek işçilik kalitesi ile birlikte en uygun servis ücret tarifleri ile sizlere geliyoruz.

Yetkili servislerdeki yüksek işçilik maliyetleri nedeni ile bir çok tv sahibi özel servislerden hizmet talep etmektedir. Çok basit işlemler için televizyon bedeli kadar servis ücreti ödemenize gerek yok. Esenler tv tamircisi olarak sizlere en iyi işçiliği en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Servisimizi şimdi arayın hemen en hızlı servisi bütçenize en uygun fiyatlarla biz sağlayalım. Semtinizde sokakları dolaşıp tv tamircisi aramak yerine numaramızdan ulaşın adresinize hemen gelelim.

Esenler Awox Servis Numarası

Esenler ilçemizde ve mahallelerinde sizlere en yakında bulunan Awox servis numarası 444 10 69 olup 7/24 acil tv servis kaydınızı yapabilirsiniz. Servis kaydınıza müteakip ilgili teknik birimlerimiz sizlere en kısa sürede irtibata geçer.  Televizyonların tamir aşaması öncesinde mutlaka detaylı bir arıza tespit işlemi yapılması gerekir. Televizyondaki sorunun ana arıza kaynağı bulunmadan firmamızda onarım işlemi başlamaz.

Awox Esenler Servis telefon numaramız üzerinden 7/24 tv arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Esenler Awox Servis Numarası

Esenler Awox Yetkili Servis

Awox televizyonunuzu mağazadan yeni satın alındıysa yetkili servisin çağrılması ve işlem yapması gerekir. Satın aldığınız Awox Tv cihazının ilk açılışı, kurulum ve montaj hizmetleri Esenler Awox yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Awox yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız Awox TV için 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Esenler Awox tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Awox Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki yeni nesil tüm Awox tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır. Listede size ait Awox tv modelini göremiyorsanız lütfen iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp sorgulama yapınız.

 • AWOX A43-2020 /SMART FH 43″
 • AWOX K5500RST/4K/S 55″ SMART
 • AWOX U5100 STR 4K 50″
 • AWOX U43300 STR/FH 43″
 • AWOX U5600STR/4K/S 55″ SMART
 • Awox 65″ 165 Ekran 4K Ultra HD Led Plus
 • Awox 55″ 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Awox 43″ 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Awox 39” 99 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Awox 24” 61 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Awox 75191 SSM 75” 190 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Awox Led Tv Siyah ekran arızası, Awox ses var görüntü yok sorunu, Awox Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Esenler Awox Servis 444 10 69 7/24 servis kayıt işlemi yapılabilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir