Tv bozulduysa uzaklarda servis aramayın. En yakın tv tamircisi için Üretken Tv Servisi gezici eklilerine ulaşın hemen televizyonunuz adresinizden alınıp tamir onarım işlemine alınsın. Türkiye genelinde bir çok noktada yaygın hizmeti ağı bulunan firmamız en hızlı servis desteğini en uygun fiyatlarla sizler sunmaktadır.

444 10 69 nolu hattımız üzerinden Televizyon tamiricisi talep edebilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Curved Tv ve Plazma modelleri için tamir hizmetleri firma bünyemizde sağlanmaktadır.

Aşağıda listelenmiş olan Tv markaları için en yakındaki servis noktasıyız. Listede yer almayan diğer markalar içinde lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Sunny Awox Axen
Lg Samsung Pioneer
Sharp Regal Vestel
Philips Panasonic Telefunken
Grundig Altus Arçelik
Hi Level Lower

En Yakın Tv Tamircisi

En Yakın Tv Tamircisi İletişim Bilgileri

En Yakın Tv Tamircisi İletişim Bilgileri

Türkiye genelinde Televizyon tamircisi taleplerinizi her ilden ve bölgeden tek numara üzerinden kolayca iletebilirizsiniz. Televizyonunuz ile ilgili her türlü sorunda 444 10 69 çağrı merkezi iletişim numarasını aramanız yeterlidir. Telefondaki teknik personelimize televizyonun marka ve modelini öncelikle bildiriniz. Yaşadığınız sorunu anlayabildiniz kadar personelimize aktarıp adres bilginizi detaylıca veriniz.

En Yakın Tv tamircisi için sizlere bölgede olan ekibimiz yönlendirilecektir. Arızalı televizyonların adresten teslim alınması genelde aynı gün içinde olmaktadır. Şayet evde yoksanız bizlere randevu vererek de servis hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Bana En Yakın Tv Tamircisi

Yeni nesil televizyonlar yeni teknoloji ürünleridir. Her tv tamircisi sizlere yüksek nitelikli hizmet sağlamayabilir. Bir çok tv servisi ise bazı markalara hizmet verirken bir çok markada yetersiz kalmaktadır. Size en yakındaki tv servisi olarak hangi model ve marka tv varsa en iyi işçiliği sunarız. Tamiri mümkün olmayan televizyon nerdeyse yoktur. Uzman teknisyenlerimiz ilk etapta televizyondaki sorunun kaynağını bulacak ve arıza tespiti yapacaktır.