Yazan:Üretgen Tv Servis / Sunny Tv Servis / 0 Yorum

Bayrampaşa Sunny Servis

Evde yada iş yerinde kullandığınız Sunny markalı tv cihazlarında arıza durumlarında Bayrampaşa Sunny Servis 444 10 69 numaradan hemen servis kaydı yapabilirsiniz. Firmamızın tv servis müşteri hizmetleri çağrı merkezi 7/24 aktif olup servis kaydınızı yapabilirsiniz. Televizyonlarda cihazdan kaynaklı yada kullanıcı kaynaklı bir çok farklı arıza görülebilir. Tv en sık görülen ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart sorunları, Led tv lens düşme sorunları ve diğer tüm teknik arızalarda servisimizi arayınız. Sunny tv modellerinin hepsinde her gün servisimiz vardır.

Eskiye oranla tv arızaları daha sık yaşanmaktadır. Gelişen üretim teknolojisi ile sürekli yeni modeller piyasaya çıkmaktadır. Led Tv, Uhd, 4K Sunny ürünleri bir çok kullanıcı tarafından ilgi görmektedir. Servisimize Sunny markalı televizyonlarla ilgili bir çok tüketici ulaşmaktadır.

Diğer televizyon marka ve modellerinde olduğu gibi Sunny ürünlerinde de farklı bir çok arıza yaşanabilir. Led tv arızalarıda kullanıcı kaynaklı olabildiği gibi üretim hataları veya zamanla parçaların ve aksamların aşınmasından kaynaklı arızalarda verebilir.

Bayrampaşa Sunny Tv Servisi

Sebebini anlayamadığınız ve bilemediğiniz Televizyon arızasında teknik servis hizmeti almanız gerekecektir. televizyon tamir onarımları eskisi gibi olmayıp herkesin müdahale edebileceği bir konu değildir. Yeterli bilgi ve tecrübesi olmayan kişilerinde yapacağı işlemler daha fazla zarara neden olabilir.  Üretgen tv servis firmamızda tamiri olmayacak bir  televizyon modeli ve arızası yoktur. En çok yapılan yanlışlar cihazların yetkin olmayan kişilere teslim edilmesidir. Her televizyon tamircisi yeni nesil tv modellinde tamir onarım hizmeti veremeyebilir.

Bayrampaşa Sunny Servis için bölgede sizlere en yakın tv teknik ekibiyiz. Eviniz veya iş yerinizde kullandığınız tüm arızalı cihazları aynı gün adresinizden alırız. Televizyon arızasına her ne olursa olsun tamiri bünyemizde mümkündür.

Bayrampaşa Sunny Tv Servisi

Bayrampaşa Sunny Servis Numarası

Bayrampaşa semt ve mahallelerinde sizlere en yakın servisi Sunny servis numarası 444 10 69 ‘dur. Lütfen arıza durumlarında servis kayıt işlemi için bizlere bu numaradan ulaşınız. Tv teknik servis için istediğiniz saat ve güne randevu alabilirsiniz. Gün içinde çalışan müşterilerimiz için mesai dışı saatlerde de tv servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sunny Televizyon Servisi iletişim numaramız üzerinden 7/24 arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Bayrampaşa Tv Tamircisi

Eski tip tüplü televizyonlar için tamirci bumak daha kolay iken yeni nesil televizyonlar için profesyonel tamiri bulmak daha zordur. Firmamız sürekli kendini yenileyen televizyon teknolojisi için personel eğitimine özen göstermektedir. Teknisyenlerimiz hizmet içi eğitimlerle sürekli ürün marka teknolojisine hakim kılınır. Bizleri tercih eden müşterilerimiz tv modelinde en yüksek tecrübesi bulunan teknisyenlerden hizmet alır.

Bayrampaşa semt ve mahallelerinde en yakın tv tamircisi ekibiz. Bir çok müşterimiz çağrı merkezi üzerinden servis kaydını yaptıktan sonra aynı gün servis almaktadır. hemen sizde şimdi tüm tv teknik sorunları için bizi arayınız.

Bayrampaşa Sunny Yetkili Servis

Sıfır satın alınmış sunny televizyonlar için yetkili servis numaralarına ulaşıp randevu oluşturulmalıdır. Teslimat sonrasında kutunun ilk açılışı ve kurulumu ise yetkili sunny servis tarafında yapılması gerekir. Her ne kadar sık yanmasa da olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Sunny yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız TV cihazlarında İstanbul Bayrampaşa başta olmak üzere  30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Bayrampaşa Sunny tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Sunny Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki Sunny belirtilen ürünlerde model sormanıza gerek kalmadan hemen servis kaydınızı yapabilirsiniz. Listede sizin kullandığınız televizyon modeli bulunmuyorsa lütfen servis personelimizden cihaz servis modelini sorgulatınız. Aşağıdaki yeni nesil tüm sunny tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır.

  • Sunny SN50LEDJ50 Uydu Alıcılı 4K Android Smart LED TV
  • Sunny SN32DAL04 Uydu Alıcılı HD Ready LED TV
  • Sunny SN58LEDJ58 Uydu Alıcılı 4K Smart LED TV
  • Sunny SN43DAL13-TNR Uydu Alıcılı Smart Android LED Tv
  • Sunny SN49DAL08 Ekran Uydu Alıcılı Full Hd LED Tv
  • Sunny SN49FIL403/0216 Uydu Alıcılı 4K Smart LED Tv
  • Sunny Woon WN40DLK0937 Ekran Uydu Alıcılı Full HD DUAL Smart LED TV
  • Sunny SN49FAL Uydu Alıcılı 4K Android LED Tv

Sunny Led Tv Siyah ekran arızası, Sunny ses var görüntü yok sorunu, Sunny Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Bayrampaşa Sunny Servis 444 10 69 7/24 servis kayıt için açıktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir