Yazan:Üretgen Tv Servis / Axen Servis / 0 Yorum

Başakşehir Axen Servis

Arızalanan tv cihazlarınız için yüksek kalitede işçilik ve uygun servis ücretleri ile hizmet veriyoruz. Başakşehir Axen Servis için bizlere 7/24 çağrı merkezi 444 10 69 numaralarından ulaşabilirsiniz. Bir kaç dakika içinde kolayca servis kaydınızı yapabilirsiniz.

Televizyonlarda genelde benzer arıza ve sorunlar olsa da en fazla denk geldiğimiz bazı şikayetler şunlardır. Ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart problemleri, yazlım güncelleme servis ekibimize en ulaşan talepler arasıda yer alır.

İstanbul Başakşehir ilçemizde tüm Axen Smart Tv, Led Tv, Uhd, 4K Axen, Uygu alıcılı Axen Tv modelleri için servis sağlıyoruz.

Başakşehir Axen Tv Servisi

Başakşehir Axen Tv Servisi

Televizyondan hangi tür arıza ve sorun olursa olsun tamiri mümkündür. Televizyon teknik destek servisimizde cihazlarınızdaki her tür sorun kısa sürede gidebilir ve ilk günkü performansında tekrar kullanımınıza sunulur. Son senelerde gelişen teknoloji ile daha fazla elektronik ve yazılımsal donanımlar eklenmiştir. Bu sebeple Teknik uzmanın doğru seçilmesi gerekir. Hiç bir televizyon arızası nedeni ile atıl duruma getirilmemelidir çünkü tv servis işlemlerinde tamiri mümkün olmayacak bir cihaz yoktur. Televizyonalrınız yetersiz kişilerin elinde olması durumunda sık sık arızalanması kaçınılmazdır.

Başakşehir Axen Tv Servis mobil gezici servis araçlarımız her gün bölgenizdir. Acil tv tamir talepleriniz için bir kaç dakikada servis ekibimiz adresinizdedir. Müşteri memnuniyeti yüksek hizmet anlayışımız ve tv seri modellerinde eğitimli teknisyenlerimizle sizlere kusursuz bir tv tamir onarım hizmet veriyoruz.

Başakşehir Televizyon Tamircisi

Televizyon tamiri hizmeti alacaksanız cihaz modelinde tecrübesi bulunan kişilerden hizmet alınız. Üretgen Group bünyesinde Aen ürünlerinin her yılki modelinde cihaz donanımlarına hakim teknisyenlerden hizmet alırsınız. Hassas işçilik, titiz ve nitelikli Tv servis anlayışımızla senelerdir sizlere en iyisini sağlıyoruz. Yüksek işçilik kalitesi ile birlikte en uygun servis ücret tarifleri ile sizlere geliyoruz.

Yetkili servislerin genelde tamir onarım ve yedek parça işlemleri yüksek fiyatlar olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel teknik servislerden destek istemektedir. Çok basit işlemler için televizyon bedeli kadar servis ücreti ödemenize gerek yok. Başakşehir tv tamircisi için bizleri şimdi arayın hemen en hızlı servisi bütçenize en uygun fiyatlarla biz sağlayalım. Semtinizde sokakları dolaşıp tv tamircisi aramak yerine numaramızdan ulaşın adresinize hemen gelelim.

Başakşehir Axen Servis Numarası

Başakşehir civarında sizlere en yakındaki Axen servis numarası 444 10 68 budur. Servis kaydı yapmanız halinde cihazınız aynı gün adresinizden alınır ve tamir onarım başlar. Tv tamir öncesinde detaylı bir arıza tespit işlemi yapılmaktadır. Sorunun ana kaynağı bulunmadan firmamızda onarım işlemi başlamaz.

Axen Servis telefon numaramız üzerinden 7/24 arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Başakşehir Axen Servis Numarası

Başakşehir Axen Yetkili Servis

Sıfır yeni alınmış tv cihazları için özel servisler yerine yetkili servise ulaşmanız gereklidir. Satın aldığınız Tv cihazının ilk açılışı, kurulum ve montaj hizmetleri Başakşehir Axen yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Axen yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız TV cihazlarında ülkemizde 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Başakşehir Axen tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Axen Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki yeni nesil tüm Axen tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır. Listede size ait Axen tv modelini göremiyorsanız lütfen iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp sorgulama yapınız.

 • Axen A43-2020 /SMART FH 43″
 • Axen K5500RST/4K/S 55″ SMART
 • Axen U5100 STR 4K 50″
 • Axen U43300 STR/FH 43″
 • Axen U5600STR/4K/S 55″ SMART
 • Axen 65″ 165 Ekran 4K Ultra HD Led Plus
 • Axen 55″ 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Axen 43″ 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Axen 39” 99 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Axen 24” 61 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Axen 75191 SSM 75” 190 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Axen Smart tv Led Tv Siyah ekran arızası, Axen ses var görüntü yok sorunu, Axen Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Başakşehir Axen Servis 444 10 69 7/24 servis kaydınızı kolayca yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir