Başakşehir Awox Servis

Başakşehir Awox Servis

Televizyonunuz arıza yaptıysa Başakşehir Awox Servis 444 10 69 müşteri hizmetleri arayınız. Televizyonlardaki tüm arızalarda nitelikli işçilik hizmetleri vermekteyiz. Tv ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart problemleri dahil tüm teknik konularda bizden en uygun fiyatlarla destek alabilirsiniz. Awox televizyon modellerinin yeni nesil modelleri ve eski tip cihazlarının tümünde servisimiz bulunmaktadır.

Led Tv, Uhd, 4K Awox tv cihazları bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Her model ürünün teknolojisi birbirinden farklıdır. Yetersiz bilgi ve tecrübesiz kişilerin televizyonlarınıza müdahale etmesine izin vermeyiniz.

Başakşehir Awox Tv Servisi

Televizyon tamir onarım işlemleri kesinlikle üst düzey bilgi ve beceri ister. Yanlış tv tamiricisi seçimlerinde daha büyük sorunlarla karşılarsınız. Hatalı işçiliklerde ve tv servis işlemlerinde daha büyük masraflar karşınıza çıkabilir. Bunun dışında hatalı işçiliklerle televizyonun sık sık arızalanması da cabasıdır. Tv teknolojileri son yıllarda sürekli kendini yenilemekte olduğundan teknik bilgide sürekli güncellenmelidir. Eksik ve Hatalı işçilik hizmeti almamak için teknik servis firmanızı seçerken dikkatli olunuz.

Başakşehir Awox Tv Servis olarak ilçemizde yaklaşık 10 yılı aşkın süredir aralıksız servis vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti yüksek hizmet anlayışımız ve ürün modellerinde eğitimli teknisyenlerimizle sizlere kusursuz bir tv tamir onarım hizmet veriyoruz.

Başakşehir Awox Tv Servisi

Başakşehir Televizyon Tamircisi

Çevrenizde bir çok tv tamircisi bulmanız mümkündür ancak ürün modelinde tecrübeli uzman bulmak kolay değildir. Teknik servis konusunda Türkiye genelinde yaygın hizmet ağı bulunan firmamızdan güvenle televizyon tamir onarım hizmetleri alabilirsiniz. Hassas işçilik, titiz ve nitelikli servis anlayışımızla senelerdir sizlere en iyisini sağlıyoruz. Yüksek işçilik kalitesi ile birlikte en uygun servis ücret tarifleri ile sizlere geliyoruz.

Televizyonlarda Yetkili servislerin en ufak işlem ve müdahaleleri yüksek fiyatlar olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel teknik servislerden destek istemektedir. Çok basit işlemler için televizyon bedeli kadar servis ücreti ödemenize gerek yok. Başakşehir tv tamircisi olarak sizlere en iyi işçiliği en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Servisimizi şimdi arayın hemen en hızlı servisi bütçenize en uygun fiyatlarla biz sağlayalım. Semtinizde sokakları dolaşıp tv tamircisi aramak yerine numaramızdan ulaşın adresinize hemen gelelim.

Başakşehir Awox Servis Numarası

Başakşehir ve civarında sizlere en yakındaki Awox servis numarası 444 10 69 çağrı merkezi numarasıdır. Televizyon Servis kaydı yapmanız halinde cihazınız aynı gün adresinizden alınır ve tamir onarım başlar. Tv tamir öncesinde detaylı bir arıza tespit işlemi gerekmesi halinde uzmanlarımız sizlere en doğrusunu sağlayacaktır. Televizyondaki sorunun ana kaynağı bulunmadan firmamızda onarım işlemi başlamaz.

Awox Servis telefon numaramız üzerinden 7/24 tv arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Başakşehir Awox Servis Numarası

Başakşehir Awox Yetkili Servis

Awox televizyonunuzu yeni satın aldıysanız ve garanti işemi yapılacaksa yetkili servisin işlem yapması gerekebilir. Satın aldığınız Tv cihazının ilk açılışı, kurulum ve montaj hizmetleri Başakşehir Awox yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Awox yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız TV cihazlarında Türkiye genelinde 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Başakşehir Awox tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Awox Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki yeni nesil tüm Awox tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır. Listede size ait Awox tv modelini göremiyorsanız lütfen iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp sorgulama yapınız.

 • AWOX A43-2020 /SMART FH 43″
 • AWOX K5500RST/4K/S 55″ SMART
 • AWOX U5100 STR 4K 50″
 • AWOX U43300 STR/FH 43″
 • AWOX U5600STR/4K/S 55″ SMART
 • Awox 65″ 165 Ekran 4K Ultra HD Led Plus
 • Awox 55″ 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Awox 43″ 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Awox 39” 99 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Awox 24” 61 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Awox 75191 SSM 75” 190 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Awox Led Tv Siyah ekran arızası, Awox ses var görüntü yok sorunu, Awox Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Başakşehir Awox Servis 444 10 69 7/24 servis kayıt işlemi yapılabilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir