Ataşehir Sunny Servis
Yazan:Üretgen Tv Servis / Sunny Tv Servis / 0 Yorum

Ataşehir Sunny Servis 200TL En Yakın TV Tamircisi 7/24

Ataşehir bölgesinde deneyimli ekiplerimizden tv tamir işlemleri yapılarak aynı gün işlem yapılmaktadır. Ataşehir Sunny servis birimlerimiz 7/24 sürekli hizmet vermekte ve mesai saatleri içinde yada günün geç saatlerinde tamir desteği alabilirsiniz. Üretgen tv servis firması olarak televizyon tamir işlemlerinde önceliğimiz cihazların yerinde tamir edilmesidir. Büyük hasarlı olan yada arızanın kontrol gerektirdiği durumlarda cihaz imza karşılığı teslim alınarak maksimum 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Ekibimizin yılların tecrübesi ile adresinizde tamir yapmakta olup büyük arıza durumlarında cihazlarınız servis merkezine çekilerek 2 ila 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Arızası ne olursa olsun tüm tv model ve markalarında güvenilir ve garantili çözümler sunuyoruz. Üretgen grup olarak tv servis bünyesinde neredeyse tamiri mümkün olmayacak bir cihaz yoktur. Led Tv, Uhd, 4K, Oled, Qled, Lcd, Plazma dahil tüm yeni eski tvler için servisimiz bulunmaktadır. almak için 444 10 69 numarası ile günün tüm saatlerinde erişim sağlayabilirsiniz.

Ataşehir Sunny Teknik Servis

Ataşehir Sunny servis ekip birimlerimiz adresinizde cihazları tamirine öncelik olarak yerinde yapmaktadır. Sunny Teknik Servis inçin dünden bugüne üretimi yapılmış tüm modellerde deneyim sahibiyiz. Ataşehir Sunny Tv Servis bünyemizde sürekli hizmet içi eğitim alan tv teknisyenlerimiz sizlere kusursuz bir tamir onarım hizmeti verilir. Led tv arızalarıda kullanıcı kaynaklı olabildiği gibi üretim hataları veya zamanla parçaların ve aksamların aşınmasından kaynaklı arızalarda verebilir.

Hepimizin en çok vakit geçirdiği tv cihazlarının arızalanması durumunda acil tamir için geliyoruz. Güvenle cihazlarınızı teslim edebilir sorunsuz ve yüksek performansta kullanacağız şekilde teslim alırsınız. Yanlış müdahale yapılması durumunda sürekli aynı arızaların tekrar karşınıza çıkması büyük olasıdır. Televizyon teknik sorunlarında tamir onarım hizmeti alacağınız teknik servis seçimi oldukça önemlidir. Sunny marka televizyon cihazlarında bizlere gelen bazı şikayetler;

Ataşehir Sunny Servis Numarası

Müşterilerimizin cihazları alınan sorun ve arıza türüne göre değerlendirilir yerinizden aynı gün alınıp servis merkezinde tamire başlanır. Üretgen tv servis sizlere en doğru ve dakikalık çözümler uygulanmaktadır. Sunny tv modelleri ülkemizde bir çok tüketici tarafından tercih edilmektedir. Ataşehir Sunny servis numarası 444 10 69 ile bizlere ulaşarak hemen bilgi alabilir ve kaydınızı oluşturabilirsiniz. Sunny Servis numaramız üzerinden 7/24 arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır.

Tv cihazlarınızı sadece işini bilen uzman kişilere teslim ederek en verimli tamir işlemlerini yaptırabilir ve dakikalar içerisinde çözüm alabilirsiniz. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize acil olduğunu bildiriniz. Büyük arızalarda atölyemize alınan cihazların ortalam tamir süresi maksimum 2 gün olmaktadır. Yetersiz ve yetkiliği olmayan kişilerin televizyonlara müdahalesi ile daha büyük sorunları beraberinde getirir.

Ataşehir Sunny Yetkili Servis

Mağazadan alınan yeni Sunny marka televizyonlar için öncelik olarak Sunny yetkili servis tarafından işlem yaptırmanız gerekmektedir. Bir çok markanın cihazlarında olduğu gibi Sunny ürünleri için yeni alınan cihazlarda yetkili servis tarafından işlem yapılmaktadır. Üretgen tv servis olarak sadece garanti dışı cihazlara müdahale edilmektedir. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Sunny yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Ataşehir Sunny tv servis firmamız özel servis olarak firmamıza tercih edebilirsiniz. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Üretgen tv servis olarak TV cihazlarında ülkemizde 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel teknik servis hizmeti verir. Kullandığınız Sunny markalı televizyonlarda arıza & sorun varsa bizi hemen arayabilirsiniz. Tüm tv sahiplerine bekletilmeden aynı gün içinde adrese servis yönlendiriyoruz.

Sunny Tv Modelleri ve Arızaları

Ataşehir Sunny servis olarak yeni nesil tüm sunny tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde garantili servis hizmeti verilir. Marketlerde dahi oldukça fazla sayıda satış yapılan Sunny televizyon haliyle servis ihtiyacı da oldukça fazla olmaktadır. Ataşehir Sunny Tv Servis numarası 444 10 69 ile ulaşılarak hızlı bir şekilde çözüm alabilirsiniz.

Ev yada iş yerinizde Sunny tv kullanıyor ve çeşitli arızalar ortaya çıktı ise kısa sürede arıza tamiri servisimizden destek alabilirsiniz. Sunny Led Tv Siyah ekran arızası, Sunny ses var görüntü yok sorunu, Sunny Tv besleme kartı arızası, Sunny Tv hiç açılmıyor, Sunny tv ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Tv cihazlarınızda tamir için önceliğimiz yerinde tamirdir. Büyük arızalar da cihazınız teslim alınır ve 2 iş günü içerisinde teslim edilir.

  • Sunny SN50LEDJ50 Uydu Alıcılı 4K Android Smart LED TV
  • Sunny SN32DAL04 Uydu Alıcılı HD Ready LED TV
  • Sunny SN58LEDJ58 Uydu Alıcılı 4K Smart LED TV
  • Sunny SN43DAL13-TNR Uydu Alıcılı Smart Android LED Tv
  • Sunny SN49DAL08 Ekran Uydu Alıcılı Full Hd LED Tv
  • Sunny SN49FAL Uydu Alıcılı 4K Android LED Tv
  • Sunny SN49FIL403/0216 Uydu Alıcılı 4K Smart LED Tv
  • Sunny Woon WN40DLK0937 Ekran Uydu Alıcılı Full HD DUAL Smart LED TV

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir