Ataşehir Axen Servisi
Yazan:Üretgen Tv Servis / Axen Servis / 0 Yorum

Ataşehir Axen Servisi 7/24 Axen Televizyon Servisi

Televizyon tamir işlerinde yetkin personellerimizle adresinizde servisimiz vardır. Ataşehir Axen Servisi 7/24 Axen Televizyon Servisi çağrı merkezi 444 10 69 numaramız üzerinden randevu hemen alınabilir. Axen televizyon modellerinde ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart problemleri, yazlım güncelleme dahil her konuda tecrübeli teknisyenlerimizle kalıcı çözümler sağlarız.

Axen tv tamiri her televizyoncu tarafından yapılabilecek bir işlem ve uygulama değildir. Yeni nesil televizyon modellerinde ürün teknolojilerini yakından tanımak ve bilmek gereklidir . Smart Tv, Led Tv, Uhd, 4K Axen, Uygu alıcılı Axen Tv serileri her ilçede bir çok tüketici tarafından kullanılmaktadır. Led tv arızaları kullanıcı kaynaklı olabildiği gibi üretim hataları veya zamanla parçaların ve aksamların aşınmasından kaynaklıda olabilir.

Ataşehir Axen Tv Servisi

Televizyon tamir hizmeti, yedek parça değişimleri ve tv yer değişimi, televizyon kurulum ve montaj , güncelleme ve her tür teknik sorunda uzman teknisyenlerimiz en iyi işçilikle hizmet verir. İşi sadece tv tamir onarımı olmayan kişilerden hizmet almamaya özen gösteriniz. Firmamız Tv servis konusunda özel birimlere sahiptir. Teknisyenlerimizin görmediği ve arıza tespiti yapmadığı hiç bir televizyon atıl duruma getirilmemelidir çünkü tv servis işlemlerinde tamiri mümkün olmayacak bir cihaz yoktur. Televizyon cihazları yetersiz kişilerin elinde olması durumunda sık sık arızalanması kaçınılmazdır.

Ataşehir Axen Tv Servis olarak ilçemizde tüm semt ve mahallelerde yılın 365 günü servis sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti yüksek hizmet anlayışımız ve ürün modellerinde eğitimli teknisyenlerimizle sizlere kusursuz bir tv tamir onarım hizmet veriyoruz.

Ataşehir Televizyon Tamircisi

Yakınlarda ve çevrenizde Televizyon tamircisi aramak yerine bize ulaşın hemen servisi adresinize gönderelim. Üretgen Group bünyesinde Axen ürünlerinin her yılki modelinde cihaz donanımlarına hakim teknisyenlerden servis alırsınız. Hassas işçilik, titiz ve nitelikli Tv servis anlayışımızla senelerdir sizlere en iyisini sağlıyoruz. Yüksek işçilik kalitesi ile birlikte en uygun servis ücret tarifleri ile sizlere geliyoruz.

Yetkili servislerin genelde tamir onarım ve yedek parça işlemleri yüksek fiyatlar olması nedeni ile bir çok cihaz sahibi özel teknik servislerden destek istemektedir. Çok basit işlemler için televizyon bedeli kadar servis ücreti ödemenize gerek yok. Ataşehir tv tamircisi için bizleri şimdi arayın hemen en hızlı servisi bütçenize en uygun fiyatlarla biz sağlayalım. Semtinizde sokakları dolaşıp tv tamircisi aramak yerine numaramızdan ulaşın adresinize hemen gelelim.

Ataşehir Axen Servis Numarası

Ataşehir civarında sizlere en kısa sürede ulaşacak Axen servis numarası 444 10 68 olup 7/24 ulaşabilirsiniz. Servis kaydı oluşturmanız halinde cihazınız aynı gün adresinizden alınır ve tamir onarım başlar. Tv tamir öncesinde detaylı bir arıza tespit işlemi yapılmaktadır. Sorunun ana kaynağı bulunmadan firmamızda onarım işlemi başlamaz.

Axen Servis telefon numaramız üzerinden 7/24 arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Ataşehir Axen Yetkili Servis

Axen ürünlerin yeni alımlarda işlemlerin yetkili servisince yapılması zorunludur. Satın aldığınız Tv cihazının ilk açılışı, kurulum ve montaj hizmetleri Ataşehir Axen yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Axen yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız TV cihazlarında ülkemizde 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Ataşehir Axen tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Axen Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki yeni nesil tüm Axen tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır. Listede size ait Axen tv modelini göremiyorsanız lütfen iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp sorgulama yapınız.

 • Axen A43-2020 /SMART FH 43"
 • Axen K5500RST/4K/S 55" SMART
 • Axen U5100 STR 4K 50"
 • Axen U43300 STR/FH 43"
 • Axen U5600STR/4K/S 55" SMART
 • Axen 65" 165 Ekran 4K Ultra HD Led Plus
 • Axen 55" 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Axen 43" 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Axen 39'' 99 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Axen 24'' 61 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Axen 75191 SSM 75'' 190 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Axen Smart tv Led Tv Siyah ekran arızası, Axen ses var görüntü yok sorunu, Axen Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Ataşehir Axen Servis 444 10 69 7/24 servis kaydınızı kolayca yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir