Arnavutköy Awox Servis

Arnavutköy Awox Servis

Arızaları televizyon cihazları için günler haftalarca beklemeyin. Arnavutköy Awox Servis 444 10 69 müşteri hizmetleri numarasından randevu alın aynı gün servis adresinize gelsin. Televizyon arızalarında geniş ve yaygın servis ağımızla sizleri beklemeden en kısa sürede tamir onarım işlemini yapıp ilk günkü kalitede tekrar kullanımınıza sunuyoruz. Awox Televizyonlarda yaşanabilecek ses ve görüntü arızaları, açılma sorunları, anakart problemleri dahil tüm teknik arızada hızlı çözüm üretiyoruz.

Awox televizyon serilerinin hepsinde deneyimimiz bulunmaktadır. Bizleri aradığınızda tv modeline göre teknisyenlerden destek alırsınız. Smart Tv, Led Tv, Uhd, 4K Tv, Uydu Alıcılı Awox televizyon ve diğer tüm modellerde servis sağlıyoruz.

Arnavutköy Awox Televizyon Servisi

Televizyon tamiri basit ve gelişigüzel yapılacak bir iş değildir. Sürekli değişen bir teknolojik yapıya sahip olan bu alanda teknisyenlerin bilgiside son derece önemlidir. Bu sebeple firmamızda yıllardır bizimle çalışan uzman teknik personelimizle sizlere hizmet veririz. Hatalı işçiliklerde ve tv servis işlemlerinde daha ciddi masrafları karşınıza çıkabilir. Bunun dışında hatalı işçilik tv cihazlarının sık sık arızalanmasına sebebiyet verir. Tv teknolojileri son yıllarda sürekli kendini yenilemekte olduğundan teknik bilgide sürekli güncellenmelidir. Eksik ve Hatalı işçilik hizmeti almamak için teknik servis firmanızı seçerken dikkatli olunuz.

Arnavutköy Awox Tv Servis için yılın her günü bölgede ekibimiz bulunmaktadır. Amacımız cihazlarınızda yapılacak tamir onarım işlemi sonrasında uzun ömürlü bir kullanım elde etmenizdir. Bunun için gerekli tüm işlemleri en hassas şekilde yapıyoruz.

Arnavutköy Televizyon Tamircisi

Tandık eş dostla tv tamir etmek pek mümkün değildir. Televizyonunuzu hurda etmek istemiyorsanız mutlaka uzman teknik servislerden hizmet alınız. Firmamız ülke geneline yayılmış onlarca şube ve bayisi ile tv teknik servis hizmetlerini senelerdir güvenle sağlamaktadır. Hassas işçilik, titiz ve nitelikli servis anlayışımızla senelerdir sizlere en iyisini sağlıyoruz. Yüksek işçilik kalitesi ile birlikte en uygun servis ücret tarifleri ile sizlere geliyoruz.

Yetkili servislerdeki yüksek işçilik maliyetleri nedeni ile bir çok tv sahibi özel servislerden hizmet talep etmektedir. Çok basit işlemler için televizyon bedeli kadar servis ücreti ödemenize gerek yok. Arnavutköy tv tamircisi olarak sizlere en iyi işçiliği en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Servisimizi şimdi arayın hemen en hızlı servisi bütçenize en uygun fiyatlarla biz sağlayalım. Semtinizde sokakları dolaşıp tv tamircisi aramak yerine numaramızdan ulaşın adresinize hemen gelelim.

Arnavutköy Awox Servis Numarası

Arnavutköy ve yakın civarda sizlere en yakın Awox servis numarası 444 10 69 olup 7/24 acil tv servis kaydınızı yapabilirsiniz. Servis kaydınıza müteakip ilgili teknik birimlerimiz sizlere en kısa sürede irtibata geçer.  Televizyonların tamir aşaması öncesinde mutlaka detaylı bir arıza tespit işlemi yapılması gerekir. Televizyondaki sorunun ana arıza kaynağı bulunmadan firmamızda onarım işlemi başlamaz.

Awox Arnavutköy Servis telefon numaramız üzerinden 7/24 tv arıza servis kayıt işlemi yapılmaktadır. Erken servis kaydı yapan müşterilerimiz bir sonraki günün ilk servisi alırlar. Bu nedenle aciliyetiniz varsa mutlaka çağrı merkezi personelimize bildiriniz.

Arnavutköy Awox Servis Numarası

Arnavutköy Awox Yetkili Servis

Awox televizyon ürünleri mağazadan yeni satın alındıysa yetkili servisin çağrılması ve işlem yapması gerekir. Satın aldığınız Awox Tv cihazının ilk açılışı, kurulum ve montaj hizmetleri Arnavutköy Awox yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Olası çıkabilecek fabrika üretim hataları, taşınma sırasındaki sorunlar, bayi depolama hataları ilk açılışlar birlikte ortaya çıkmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalmaması için Awox yetkili servisi numarası üzerinden irtibat kurunuz.

Üretgen servis firmamız Awox TV için 30 farklı ilde ve ilçede hizmet vermekte olup özel Teknik Servis Firmasıdır. Bir çok markanın yetkili servis ücretlerinin yüksek olması nedeni ile bilinçli sayısız kullanıcının tercih etttiği 15 yıldan fazla sektörde hizmet veren firmadır. Sizlerde Arnavutköy Awox tv servis güvenle firmamıza tercih edebilirsiniz.

Awox Tv Modelleri ve Arızaları

Aşağıdaki yeni nesil tüm Awox tv modellerinde olduğu gibi satışı durmuş eski model televizyonlar içinde servisimiz vardır. Listede size ait Awox tv modelini göremiyorsanız lütfen iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp sorgulama yapınız.

 • AWOX A43-2020 /SMART FH 43″
 • AWOX K5500RST/4K/S 55″ SMART
 • AWOX U5100 STR 4K 50″
 • AWOX U43300 STR/FH 43″
 • AWOX U5600STR/4K/S 55″ SMART
 • Awox 65″ 165 Ekran 4K Ultra HD Led Plus
 • Awox 55″ 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Awox 43″ 109 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Led
 • Awox 39” 99 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Awox 24” 61 Ekran Dahili Uydu Alıcılı HD Led
 • Awox 75191 SSM 75” 190 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Awox Led Tv Siyah ekran arızası, Awox ses var görüntü yok sorunu, Awox Tv besleme kartı arızası, Tv hiç açılmıyor, ışık yanmıyor ve tüm açılma sorunu arızalarda bizi arayınız. Arnavutköy Awox Servis 444 10 69 7/24 servis kayıt işlemi yapılabilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir